Books: Minibooks

Number of items: 36

Rulein von Calw: Kiskönyv a bányászatról. Bergbuchlein (Megjelent 1500 körül). Rendszeres és hasznos kis könyv a bányászatról ( a 16. század elejéről.) Miskolc, 1987, Péch Antal Miniatűrkönyv Gyűjtő Klub. Kiadói vászon-kötés, fém plakettel. Megjelent 500 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került.
17463.

Rulein von Calw: Kiskönyv a bányászatról. Bergbuchlein (Megjelent 1500 körül). Rendszeres és hasznos kis könyv a bányászatról ( a 16. század elejéről.) Miskolc, 1987, "Péch Antal" Miniatűrkönyv Gyűjtő Klub. Kiadói vászon-kötés, fém plakettel. Megjelent 500 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került.

1 000 HUF
11
Tolnai Kálmán: campingezők szakácskönyve. Bp.,1984, Kossuth. Kiadói aranyozott műbőr-kötés. Számozott (500/367) példányban.
17464.

1 000 HUF
Surányi László: A Magyar Tanácsköztársaság bélyegei 1919. Budapest, 1979, Magyar Posta. Kiadói egészvászon, apró kopásnyomokkal. Számozott (250/71.) példány, piros számozással.
17465.

1 000 HUF
M[arzio], Galeotto: Jellemvonások Mátyás király életéből II. kötet Bp., 1974, Pátria. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, zománc rátéttel, újszerű állapotban. Számozott (500/112.) példány.
17466.

1 000 HUF
Votum Petőfianum. Szerk.: Radó György. Kass János illusztrációival. Bp, 1973, Kossuth. Több nyelven. Kiadói aranyozott műbőrkötésben. Számozott (1000/004.) példány.
17467.

1 000 HUF
Gácsi Mihály festőművész 1926-1987. Összeáll.: Kaposvári Gyula. Szolnok, én., Szolnoki Nyomda Vállalat. Kiadói nylon-kötés, kissé foltos borítóval. Megjelent 1000 példányban.
17468.

1 000 HUF
Janka Gyula: Miniatűr könyvekről gyűjtőknek. Bp., 1973, Műszaki Könyvkiadó. Magyar, angol, orosz és német nyelven. Kiadói műbőr kötés.
17469.

1 000 HUF
Dr. Szőke Sándor-Boruzs Barnabás: Dombóvár város története. Dombóvár, 1975, Pátria. Kiadói kopott aranyozott műbőr-kötés, fém plakettel. Megjelent 600 példányban. + Esztergom. Andruskó Károly fametszetei.Szerk. és a bevezetőt írta: Szölgyémy Pál. Bp., 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kopott műbőr-kötés.
17470.

2 000 HUF
40 éves a Tankönyvkiadó. Ábécéskönyveink. 1949-1989. Összeáll.: Petró András, Chászárné Simon Alice. Bp.,1989, Tankönyvkiadó. Kiadó aranyozott bársony-kötés. Számozatlan példány.
17471.

1 000 HUF
Kútfalvi Oszkár: Munkássakk. Bp.,1984, [Gutenberg Művelődési Otthon Miniatűrkönyv-gyűjtők Klubja.] Kiadói kartonált papírkötés.
17472.

1 000 HUF
Budapest. 1873-1973. Összeáll.: Gerelyes Ede. Bp.,1972, Kossuth. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói nyl-kötés, kiadói karton-tokban.
17473.

1 000 HUF
Tolnai Kálmán: Vadászok szakácskönyve. Dunaújváros, én., Fejér Megyei Nyomdaipari Vállalat dunaújvárosi telepének Miniatűr Könyvgyűjtő Klubja. Kiadói aranyozott műbőr-kötés. Megjelent 500 példányban. Számozatlan.
17474.

1 000 HUF
10

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF