Books: Minibooks

Number of items: 36

Magyar Húsipar. Minikönyv sorozat 11 db, 11 különböző nyelven, Sorszámozott. Plakettel díszített műbőr kötésben. Tékában.
17451.

5 000 HUF
17,24
Baróti - Csánki: Magyarország története cca 1920. Minikönyv réz rátétes egészbőr kötésben.
17452.

4 000 HUF
13,79
Rév Pál: Fejezetek a magyar repülés történetéből 1-2. köt. Bp., 1982, Miniatűr Könyvgyűjtők Klub. Kiadói papírkötés, kiadói védőtokkal. Megjelent 350 számozott példányban, számozatlan példány.
17453.

2 000 HUF
6,90
Dr. Tóth Mihály: Vadászatról, vadászokról. Bp.,1985, ny.n. Kiadói aranyozott nyl-kötés. Megjelent 29 számozott példányban. Ez a 26. számozott példány. Kereskedelmi forgalomba nem került.
17454.

2 000 HUF
6,90
36
Mauthner József-Szántó József-Torma Károly: Somogyi Mozik. I. rész: 1899-1919. Kaposvár, 1976, Somogy megyei Moziüzemi Vállalat. Megjelent 1500 példányban, ebből 300 példány számozva, buzsáki kézi hímzésű selyemkötésben. 273. számú számozott példány.
17455.

1 000 HUF
3,45
Dr. Várhegyi Győző: A magyar aluminium rövid krónikája. Miskolc, 1984, Péch Antal Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói egészvászon kötés, fém plakettel, a plakett kopott. Számozott (2100/2078.) példány, fekete számozással. Kereskedelmi forgalomba nem került.
17456.

Dr. Várhegyi Győző: A magyar aluminium rövid krónikája. Miskolc, 1984, "Péch Antal" Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói egészvászon kötés, fém plakettel, a plakett kopott. Számozott (2100/2078.) példány, fekete számozással. Kereskedelmi forgalomba nem került.

1 000 HUF
3,45
Zrinyi Miklós Katonai Akadémia 1950-1985. Összeáll.: Nagy Lajos. Bp., 1985, ZMKA. Kiadói műbőr kötés, fém plakettel. Megjelent 2000 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került.
17457.

1 000 HUF
3,45
Borsodi Vőfélyversek - és rigmusok. Borsodi Tájak. Szerk.: Szegeczky László, Imreh József. Illusztrálta Faragó Zoltán. A borítót tervezte és készítette Lajos Csaba és Schneidler Alice. Miskolc, 1977, Miniatűrkönyv-gyűjtők, Ifjúsági Nyomda. Kiadói műbőr kötés, réz plakettel. Megjelent 600 példányban. 1-300-ig fatáblába kötve, kék számozással. 1-300-ig réz-plakettel, fekete számozással. Kereskedelmi forgalomba nem került. Számozott (300/8.) példány, fekete számozással. A könyv eredetiségét, Andruskó Károly (1915-2008): Miskolci Minikönyvklub ex librise igazolja.
17458.

1 000 HUF
3,45
Dr. Andrássy Antal: Zsidó sors Somogyban. 1944. Kaposvár,é.n., Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kiadói fekete egészbőr-kötésben, fém plakettel, a borítón kopásnyomokkal. Megjelent 200 példányban, ebből 100 darab valódi fekete bőrkötésben, plakettel, 1-100-ig számozva. Számozott (100/25.) példány.
17459.

1 000 HUF
3,45
Janka Gyula: Miniatűr könyvekről gyűjtőknek. Bp.,1981,Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat.Magyar, angol és orosznyelven. Kiadói műbőr kötés. Számozatlan példány.
17460.

1 000 HUF
3,45
Tolnai Kálmán: Halételek. Szeged, 1988, Somogyi Könyvtár-Dél-magyarországi Áramszolgáltató Vállalat-Szegedi Nyomda. Kiadói kemény-kötés. Megjelent 1000 példányban.
17461.

1 000 HUF
3,45
Batta István: Középkori bányászatunk és kohászatunk a metercián. Miskolc, 1987, Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói bársony-kötés, (a leírásban műbőr-kötés szerepel), fém plakettel. Megjelent 300 példányban.
17462.

1 000 HUF
3,45
11

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

359. Auction:
Payment deadline is 20 December

360. Auction:
From 10 to 19 December
Payment deadline is 3 January
Viewing: From 16 to 19 December

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.