Books: Military

Number of items: 41

16614.

1 200 HUF
16615.

2 000 HUF
Ottokar Czernin: Im Weltkrieg. Berlin-Wien, 1919, Ullstein. Német nyelven. Kiadói kopott félvászon-kötésben.
16616.

1 200 HUF
16617.

2 000 HUF
Böngérfi János: Legendás magyar múlt. A hún-magyar hősmondakör folytatása III. Verseskönyv. Bp., 1934. Kókai. Kiadói papírborítékban. Sérült 164p.
16618.

1 000 HUF
Marshall, George: Így győztünk... Bp., 1945, Franklin. Kiadói félvászon-kötés. A rombadőlt és újjászületett Franklin-Társulat 119. sz. kiadványa.
16619.

800 HUF
16620.

1 600 HUF
16621.

800 HUF
16622.

1 000 HUF
16623.

800 HUF
16624.

8 000 HUF
16625.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF