Books: Law

Number of items: 30

Taylor Alfréd Swaine: Az orvosi jogtudomány elvei és gyakorlata. III. kötet. Terhesség, és szülés, törvényesség és apaság, gyermekgyilkosság, nemi erőszak, elmeháborodás, életbiztosítás. Ford.: Balogh Kálmán. Bp.,1871, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat,(Khór és Wein-ny.), 10+617 p. Szövegközti illusztrációkkal. Átkötött aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kopott borítóval, 16-37. oldalak között foltos lapokkal, Dr. Büchler Pál egyetemi, tanársegéd Budapest névbélyegzővel.
15685.

Taylor Alfréd Swaine: Az orvosi jogtudomány elvei és gyakorlata. III. kötet. Terhesség, és szülés, törvényesség és apaság, gyermekgyilkosság, nemi erőszak, elmeháborodás, életbiztosítás. Ford.: Balogh Kálmán. Bp.,1871, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat,(Khór és Wein-ny.), 10+617 p. Szövegközti illusztrációkkal. Átkötött aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kopott borítóval, 16-37. oldalak között foltos lapokkal, "Dr. Büchler Pál egyetemi, tanársegéd Budapest" névbélyegzővel.

3 000 HUF
10,34
15686.

800 HUF
2,76
Az 1945. évi november hó 29-ére összehívott nemzetgyűlés naplója. II. kötet: 31-50. ülés. (1945. V. 10-1946. VIII. 9.) Bp.,1948, Athenaeum, 4+1028 (kéthasábos számozás.) Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, laza, némileg sérült kötéssel, az utolsó lap sarkán hiánnyal.
15687.

2 000 HUF
6,90
15688.

800 HUF
2,76
Magyar iparjogvédelmi dokumentumok a régmúltból. Összeáll.: Benke Zsófia. Bp.,1998, Magyar Szabadalmi Hivatal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói műanyag védőfóliában.
15689.

2 000 HUF
6,90
15690.

1 200 HUF
4,14
15691.

4 800 HUF
15,00
16,55
15692.

4 800 HUF
15,00
16,55
15693.

3 800 HUF
11,88
13,10
Az 1884-dik évi törvények gyűjteménye. Jegyzetekkel, magyarázatokkal. Bp., 1884, Lampel. Kiadói kopott aranyozott egészvászon-kötésben, javított, sérült kötéssel.
15694.

1 000 HUF
3,45
15695.

1 000 HUF
3,45
15696.

4 000 HUF
13,79

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

359. Auction:
Payment deadline is 20 December

360. Auction:
From 10 to 19 December
Payment deadline is 3 January
Viewing: From 16 to 19 December

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.