Books: History

Number of items: 171

Szántó Imre: A végvári rendszer kiépítése és fénykora Magyarországon. 1541-1593. Bp., 1980, Akadémiai Kiadó. Kihajtható térképpel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15727.

4 800 HUF
12,97
14,12
15728.

8 000 HUF
15729.

8 000 HUF
15730.

3 600 HUF
9,73
10,59
15731.

3 000 HUF
15732.

5 000 HUF
H. Kolba Judit-Hapák József: Egyházak kincsei Magyarországon. Budapest, 2008, Kossuth Kiadó. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
15733.

3 400 HUF
9,19
10,00
15734.

4 000 HUF
Balla Ignác: A Rothschildok. Karriérek. Bp.,1912, Karriérek Kiadóhivatal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, lapszéli folttal.
15735.

3 000 HUF
Tarnai Andor: A magyar nyelvet írni kezdik. Irodalmi gondolkodás a középkori Magyarországon. Irodalomtudomány és kritika. Bp.,1984, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15736.

Tarnai Andor: "A magyar nyelvet írni kezdik." Irodalmi gondolkodás a középkori Magyarországon. Irodalomtudomány és kritika. Bp.,1984, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

2 400 HUF
15737.

7 000 HUF
18,92
20,59
Adonyi Sztancs János: Arisztokraták ma. Bp., 2008, Kossuth. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15738.

2 800 HUF
7,57
8,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF