Books: History

Number of items: 171

15715.

18 000 HUF
56,25
62,07
Hübner, Johann: Genealogische Tabellen,. nebst denen darzu gehörigen Genealogischen Fragen, zur Erläuterung der politischen Historie 1 Teil Leipzig, 1725. Gleditsch 333 tábla + 7p register. Megviselt, hiányos gerincű egészbőr kötésben.
15716.

16 000 HUF
50,00
55,17
15717.

10 000 HUF
34,48
15718.

8 000 HUF
27,59
15719.

16 000 HUF
50,00
55,17
15720.

7 000 HUF
21,88
24,14
Szádeczky Kardoss Lajos: Az oláhok Erdélybe törése és kiveretésük 1916-17. I.-II kötet. egybe kötve. Bp., é.n. Makkay Zoltán. Félvászon kötésben.
15721.

4 000 HUF
13,79
28
Székely Béla: Az antiszemitizmus és története. Bp.,1936,Tabor, (Hungária-ny.),382+1 p. Kiadói kopott, kissé foltos egészvászon-kötés.
15722.

4 800 HUF
15,00
16,55
15723.

3 600 HUF
11,25
12,41
15724.

4 200 HUF
13,13
14,48
Maksay Ferenc: A magyar falu középkori településrendje. Bp., 1971, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15725.

10 000 HUF
34,48
Szabó István: A középkori magyar falu. Bp., 1969, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15726.

8 000 HUF
27,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

359. Auction:
Payment deadline is 20 December

360. Auction:
From 10 to 19 December
Payment deadline is 3 January
Viewing: From 16 to 19 December

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.