Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 65

Likőripari kézikönyv. Szerk.: dr. Sólyom Lajos. Bp.,1978, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban egy szakadással. Megjelent 4000 példányban.
17121.

8 000 HUF
27,59
Charles Gundel: La Cuisine Hongroise. (120 recettes.) Ford.: Francois Gundel. Dallos Hanna és Mallász Gitta illusztrációival. Bp.,[1935], Dr. Georges Vajna & Cie, 91+5 p. Francia nyelven. Papírkötésben, a könyvtest kissé elvált a borítótól.
17122.

3 000 HUF
10,34
17123.

4 000 HUF
13,79
Fornády Elemér: A borkezelés mestersége. Gyakorlati borgazdaság. Bp.,1941, Budapesti Szállodások és Vendéglősök Ipartestülete, 4+256+4 p. Kiadói javított gerincű félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kötéstáblákkal.
17124.

2 200 HUF
6,88
Valló Árpád: Méhészet. Bp.,1942, Pátria, 80 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, a gerincen apró szakadással, kissé foltos borítóval.
17125.

Valló Árpád: Méhészet. Bp.,1942, "Pátria", 80 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, a gerincen apró szakadással, kissé foltos borítóval.

2 000 HUF
6,90
Dr. Bittera Miklós: Növényteremesztéstan II. rész: Különleges növénytermesztéstan. Bp.,1930, Pátria, 312 p. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
17126.

Dr. Bittera Miklós: Növényteremesztéstan II. rész: Különleges növénytermesztéstan. Bp.,1930, "Pátria", 312 p. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.

2 000 HUF
6,90
Kolligátum az Erdélyi Gazdasági Egylet Könyvkiadó Vállalatának 2 kötetéből, (XXX.,XXXII.kötetek.) Nemes István: Az öntözés.; Szüts Mihály: A jégkár ellen való biztosítás és károk becslése. Kolozsvár, 1899., Gámán János, 67+3+69+3 p. Kopott egészvászon-kötésben, a borítón: Tápió-Süly Község népkönyvtára felirattal.
17127.

Kolligátum az Erdélyi Gazdasági Egylet Könyvkiadó Vállalatának 2 kötetéből, (XXX.,XXXII.kötetek.) Nemes István: Az öntözés.; Szüts Mihály: A jégkár ellen való biztosítás és károk becslése. Kolozsvár, 1899., Gámán János, 67+3+69+3 p. Kopott egészvászon-kötésben, a borítón: "Tápió-Süly Község népkönyvtára" felirattal.

2 000 HUF
6,90
17128.

8 000 HUF
27,59
17129.

1 200 HUF
4,14
Az ételkészítés technológiája. Szerk.: Dr. Somogyi Lászlóné. Bp., 1953, Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, a gerincen kis szakadással.
17130.

2 000 HUF
6,90
Vízvári Mariska szakácskönyve. Bp, 1957. Minerva. Kiadói kopott félvászon kötésben, laza fűzéssel.
17131.

2 600 HUF
8,97
Verrasztó Gábor: A Váncza család. Bp.,2007, Napkút. Feket-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált!
17132.

3 000 HUF
10,34

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

359. Auction:
Payment deadline is 20 December

360. Auction:
From 10 to 19 December
Payment deadline is 3 January
Viewing: From 16 to 19 December

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.