Scout

Number of items: 8

1930 Magyar Cserkészek Termelő- és Értékesítő Szövetkezetének órarendje
12503.

1 000 HUF
3,45
1933 Gödöllő, Szent Imre raj fogadalomtétele alkalmából készített fotóalbum, 6 képpel
12504.

4 000 HUF
13,79
12506.

2 000 HUF
6,90
12507.

2 000 HUF
6,90
12508.

3 000 HUF
10,34
Magyar Cserkészvezetők Könyve. A cserkészet pedagógiája. Szerk.: Sík Sándor. Bp.,1925., Magyar Cserkészszövetség. Átkötött félvászon kötésben, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal, kissé laza fűzéssel.+Szervezőtestületi Káté. Bp.,é.n.,Fráter és Társa,16 p. Papírkötés, egy-két bejelöléssel.
12509.

3 600 HUF
11,25
12,41
1933 Jamboree Budapest Hungaria 16 oldalas emlékfüzet a külföldi résztvevőknek. Magyar, angol, német, francia, és olasz nyelven. Márton Lajos és Richter Aladár grafikákkal. Kiadói kissé kopott borítóval. / 1933 Jamboree memorial booklet for the foreigners., in Hungarian, German, French, and English language, with Lajos Marton and Aladar Richter graphics, 16 p.
12510.

3 000 HUF
10,34
1933 Haifa, Joseph Kamel angol nyelvű levele Schuman (Surján) Jánoshoz gödöllői Jamboree témában
12511.

1 400 HUF
4,83

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

359. Auction:
Payment deadline is 20 December

360. Auction:
From 10 to 19 December
Payment deadline is 3 January
Viewing: From 16 to 19 December

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.