https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 243

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1799 Lieder beim Absterben der Anna Katharina Bohrin, welche geboren den 6. April Anno 1795 und gestorben den 22. Oktober Anno 1799. Ödenburg (Sopron), Anna Klara Sießin, német nyelven, 3 sztl. lev.
12660.
 

1799 Lieder beim Absterben der Anna Katharina Bohrin, welche geboren den 6. April Anno 1795 und gestorben den 22. Oktober Anno 1799. Ödenburg (Sopron), Anna Klara Sießin, német nyelven, 3 sztl. lev.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
9,38
EUR
,
10,34
USD
Number of bids:
0
1761 Róma, F. Paulus a Colindres latin nyelvű nyomtatott egyházi levele, kézírásos bejegyzéssel 3 p.
12661.
 

1761 Róma, F. Paulus a Colindres latin nyelvű nyomtatott egyházi levele, kézírásos bejegyzéssel 3 p.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
9,38
EUR
,
10,34
USD
Number of bids:
0
1808 gróf Szapáry Józsefet dicsőítő költemény. 4p. Pozsony, 1808.
12662.
 

1808 gróf Szapáry Józsefet dicsőítő költemény. 4p. Pozsony, 1808.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
6,25
EUR
,
6,90
USD
Number of bids:
0
Die Schlacht am Berge Isel 13. August 1809. Rundgemälde von M. Zeno Diemer. München, Franz Hanfstaengl. Kihajtható panorámakép félvászon-kötésben. Német nyelven. +Panorama der Schlacht am Berge Isel am 13. August 1809. Innsbruck, 1908, Lampe. Papírkötésben. Német nyelven. +Unser Wien. Wien, é.n., Emil M. Engel, VIII+65-178 p. Német nyelven. Haránt alakú, illusztrált vászon-kötésben, hiányos (!), laza fűzéssel.
12663.
 

Die Schlacht am Berge Isel 13. August 1809. Rundgemälde von M. Zeno Diemer. München, Franz Hanfstaengl. Kihajtható panorámakép félvászon-kötésben. Német nyelven. +Panorama der Schlacht am Berge Isel am 13. August 1809. Innsbruck, 1908, Lampe. Papírkötésben. Német nyelven. +Unser Wien. Wien, é.n., Emil M. Engel, VIII+65-178 p. Német nyelven. Haránt alakú, illusztrált vászon-kötésben, hiányos (!), laza fűzéssel.

 
Sold
Starting price:
900 HUF
2,81
EUR
,
3,10
USD
Number of bids:
4
Közhasznú és mulattató nemzeti vagy hazai Kalendáriom, Mind a két magyar hazában lako katholikusok, evangelikusok és ó hitűek számára Krisztus urunk születése után 1837-dik közönséges, azaz 365 napból álló esztendőre. Szerkesztették és kiadták Trattner és Károlyi. Pest, 1837. Trattner-Károlyi. Üres lapokon néhány kézírásos bejegyzéssel, modern egészvászon kötésben, jó állapotban
12664.
 

Közhasznú és mulattató nemzeti vagy hazai Kalendáriom, Mind a' két magyar hazában lako katholikusok, evangelikusok és ó' hitűek számára Krisztus urunk születése után 1837-dik közönséges, azaz 365 napból álló esztendőre. Szerkesztették és kiadták Trattner és Károlyi. Pest, 1837. Trattner-Károlyi. Üres lapokon néhány kézírásos bejegyzéssel, modern egészvászon kötésben, jó állapotban

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
25,00
EUR
,
27,59
USD
Number of bids:
3
1839 Pesther k.k. priv. Kundschafts- und Auctions-Blatt Nr. 60. száma
12665.
 

1839 Pesther k.k. priv. Kundschafts- und Auctions-Blatt Nr. 60. száma

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3,13
EUR
,
3,45
USD
Number of bids:
0
cca 1840 Kovács Pál: A nevendék nőnem c. könyvénet 2 db reklám nyomtatványa.
12666.
 

cca 1840 Kovács Pál: A nevendék nőnem c. könyvénet 2 db reklám nyomtatványa.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
6,25
EUR
,
6,90
USD
Number of bids:
1
1841 Vallási témájú nyomtatvány krúdában 8 ív, egyik íven 8 db vallási témájú rézmetszet.
12667.
 

1841 Vallási témájú nyomtatvány krúdában 8 ív, egyik íven 8 db vallási témájú rézmetszet.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
6,25
EUR
,
6,90
USD
Number of bids:
2
cca 1850 Kimutatása Zala megye 6 járásainak, városok és helységek nevei. A népesség névsora nemzetiségének kivételével. Borítóján foltos.
12668.
 

cca 1850 Kimutatása Zala megye 6 járásainak, városok és helységek nevei. A népesség névsora nemzetiségének kivételével. Borítóján foltos.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
6,25
EUR
,
6,90
USD
Number of bids:
2
1855 Magyarországot illető országos kormánylap. 6. évf., 2. köt. (2. félév), 14--29. füz., egybekötve, kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
12669.
 

1855 Magyarországot illető országos kormánylap. 6. évf., 2. köt. (2. félév), 14--29. füz., egybekötve, kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
25,00
EUR
,
27,59
USD
Number of bids:
0
Budapesti Szemle XXXIII. és XXXIV. füzet. szerk. Csengery Antal. Pest 1860. Elváló papírborítóval
12670.
 

Budapesti Szemle XXXIII. és XXXIV. füzet. szerk. Csengery Antal. Pest 1860. Elváló papírborítóval

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,50
EUR
,
2,76
USD
Number of bids:
0
1860 Filozófiai doktori díszoklevél magyar származasú személy részére bajor egyetemen 2 db. 44x58 cm
12671.
 

1860 Filozófiai doktori díszoklevél magyar származasú személy részére bajor egyetemen 2 db. 44x58 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
6,25
EUR
,
6,90
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

359. Auction:
Payment deadline is 20 December

360. Auction:
From 10 to 19 December
Payment deadline is 3 January
Viewing: From 16 to 19 December
 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment