Military

Number of items: 30

1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, BRONZ fémjel peremen T:2 Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver plated Br decoration with ribbon, hallmark on edge C:XF  NMK 418.
31368.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, "BRONZ" fémjel peremen T:2 Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration with ribbon, hallmark on edge C:XF NMK 418.

3 000 HUF
1932. Hadirokkant Br gomblyukjelvény (12x16mm), mellette névre szóló Honsz képeslap és a Honsz alapszabályai T:1-
31369.

1932. "Hadirokkant" Br gomblyukjelvény (12x16mm), mellette névre szóló "Honsz" képeslap és a "Honsz" alapszabályai T:1-

4 000 HUF
1939-1945. Magyar Nagy Ezüst Vitézségi Érem ezüstözött Br kitüntetés, fémjel a peremen, modern mellszalaggal. Szign.: Berán Lajos T:1-  Hungary 1939-1945. Large Hungarian Silver Gallantry Medal silver-plated Br decoration, hallmark on edge, on modern ribbon. Sign.: BERÁN L. C:AU NMK 433.
31370.

1939-1945. "Magyar Nagy Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött Br kitüntetés, fémjel a peremen, modern mellszalaggal. Szign.: Berán Lajos T:1- Hungary 1939-1945. "Large Hungarian Silver Gallantry Medal" silver-plated Br decoration, hallmark on edge, on modern ribbon. Sign.: BERÁN L. C:AU NMK 433.

10 000 HUF
27,03
29,41
17
~1948. Gépkocsizó lövész hadifém jelvény, utángyártott (?) (71,5mmx~28mm) T:2 Sallay 90/a.
31371.

~1948. "Gépkocsizó lövész" hadifém jelvény, utángyártott (?) (71,5mmx~28mm) T:2 Sallay 90/a.

3 000 HUF
1965. A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozata, aranyozott és zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, adományozói okirattal (~40mm) T:1-
31372.

1965. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem" arany fokozata, aranyozott és zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, adományozói okirattal (~40mm) T:1-

5 000 HUF
1987. Magyar Katonai Térképészet 1919-2019 fém emlékérme (42,5mm) T:1(PP) kis ph. karcolások
31373.

1987. "Magyar Katonai Térképészet 1919-2019" fém emlékérme (42,5mm) T:1(PP) kis ph. karcolások

1 400 HUF
1992. Honvédelemért Kitüntető Cím III. osztálya zománcozott ezüstözött kitüntetés mellszalagon T:2 Hungary 1992. Title of Merit For Defence 3rd grade enamelled silvered decoration with ribbon C:XF NMK 793.
31374.

1992. "Honvédelemért Kitüntető Cím III. osztálya" zománcozott ezüstözött kitüntetés mellszalagon T:2 Hungary 1992. "Title of Merit For Defence 3rd grade" enamelled silvered decoration with ribbon C:XF NMK 793.

4 000 HUF
1996. A Tiszti Szolgálati Jel I. fokozata tűzzománcozott, aranyozott, ezüstözött tombak kitüntetés mellszalagon, dísztokban T:2 NMK 794.
31375.

1996. "A Tiszti Szolgálati Jel I. fokozata" tűzzománcozott, aranyozott, ezüstözött tombak kitüntetés mellszalagon, dísztokban T:2 NMK 794.

5 000 HUF
DN Az egység élenjáró katonája zománcozott jelvény (48x31mm) T:1-
31376.

DN "Az egység élenjáró katonája" zománcozott jelvény (48x31mm) T:1-

1 600 HUF
19db-os vegyes modern magyar militária tétel, benne kitüntetések és fém szalagsáv tartók, A Haza Fegyveres Szolgálatában, A Haza Szolgálatáért T:2
31377.

19db-os vegyes modern magyar militária tétel, benne kitüntetések és fém szalagsáv tartók, "A Haza Fegyveres Szolgálatában", "A Haza Szolgálatáért" T:2

1 000 HUF
13
20db-os gomb tétel honvéd egyenruháról T:2,2-
31378.

1 400 HUF
Kis magyar Néphadsereg és szovjet jelvény és emlékérem gyűjtemény T:1-2
31379.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF