Military

Number of items: 30

1864. Az 1864. évi Dán Hadjárat Emlékérme Br kitüntetés nem eredeti mellszalagon T:2 Hungary 1864. Denmark War Medal, 1864 Br decoration with not original ribbon C:XF  NMK 230.
31356.

1864. "Az 1864. évi Dán Hadjárat Emlékérme" Br kitüntetés nem eredeti mellszalagon T:2 Hungary 1864. "Denmark War Medal, 1864" Br decoration with not original ribbon C:XF NMK 230.

10 000 HUF
27,03
29,41
15
1890. Bronz Katonai Érdemérem aranyozott Br kitüntetés mellszalag és karika nélkül T:2 ph. Hungary 1890. Medal for Military Merit (Signum Laudis) gold plated Br decoration without ribbon and ring C:XF edge error
31357.

1890. "Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott Br kitüntetés mellszalag és karika nélkül T:2 ph. Hungary 1890. "Medal for Military Merit (Signum Laudis)" gold plated Br decoration without ribbon and ring C:XF edge error

3 000 HUF
23
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2  Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces Br decoration without ribbon C:XF  NMK 249.
31358.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" Br decoration without ribbon C:XF NMK 249.

1 000 HUF
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés mellszalaggal T:2-,3 / Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces decoration with ribbon C:VF,F NMK 249.
31359.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalaggal T:2-,3 / Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration with ribbon C:VF,F NMK 249.

1 600 HUF
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés mellszalag nélkül + ~1910-1920. Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem ezüstözött Br, utángyártott darab?, mellszalag nélkül T:2-
31360.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalag nélkül + ~1910-1920. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött Br, utángyártott darab?, mellszalag nélkül T:2-

2 400 HUF
1908. Katonai Jubileumi Kereszt aranyozott Br kitüntetés (2x) egyik mellszalaggal T:2- Hungary 1908. Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces gold plated Br decoration (2x) one with ribbon C:VF NMK 269.
31361.

1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés (2x) egyik mellszalaggal T:2- Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" gold plated Br decoration (2x) one with ribbon C:VF NMK 269.

2 000 HUF
10
1914. Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem jelzetlen Ag kitüntetés mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:2 Hungary 1914. Silver Gallantry Medal, IInd Class Ag decoration without hallmark, with ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF NMK: 133
31362.

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:2 Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration without hallmark, with ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF NMK: 133

6 000 HUF
1914. Vörös Kereszt Bronz Díszérme zománcozott Br kitüntetés mellszalagon T:1- Hungary 1914. Red Cross, Bronze Medal enamelled bronze decoration on ribbon C:AU NMK 286.
31363.

1914. "Vörös Kereszt Bronz Díszérme" zománcozott Br kitüntetés mellszalagon T:1- Hungary 1914. "Red Cross, Bronze Medal" enamelled bronze decoration on ribbon C:AU NMK 286.

15 000 HUF
40,54
44,12
1916. Károly-csapatkereszt cink kitüntetés mellszalagon T:2 Hungary 1916. Charles Troop Cross Zn decoration on ribbon C:XF NMK 295.
31364.

1916. "Károly-csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalagon T:2 Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration on ribbon C:XF NMK 295.

3 000 HUF
1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya jelzett Ag kitüntetés modern mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2 Hungary 1917. Silver Gallantry Medal, 2nd Class hallmarked Ag decoration with modern ribbon. Sign.: Kautsch C:XF NMK: 306.
31365.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" jelzett Ag kitüntetés modern mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2 Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" hallmarked Ag decoration with modern ribbon. Sign.: Kautsch C:XF NMK: 306.

5 000 HUF
1917. Károly Ezüst Katonai Érdemérem ezüst kitüntetés, A fémjelzett változat, modern mellszalaggal. Szign: KAUTSCH T:2- ü. Hungary 1917. Silver Military Order of Merit silver decoration with A hallmark on the edge, with modern ribbon. Sign: KAUTSCH C:VF ding NMK 320.
31366.

1917. "Károly Ezüst Katonai Érdemérem" ezüst kitüntetés, "A" fémjelzett változat, modern mellszalaggal. Szign: KAUTSCH T:2- ü. Hungary 1917. "Silver Military Order of Merit" silver decoration with "A" hallmark on the edge, with modern ribbon. Sign: KAUTSCH C:VF ding NMK 320.

15 000 HUF
40,54
44,12
1918. Sebesültek Érme cink kitüntetés első sebesülés után járó, mellszalaggal, peremen W&A gyártói jelzéssel. Szign.: R. Placht T:2 Hungary 1918. Wound Medal zinc decoration with modern ribbon awarded after first wound, W&A makers mark on edge. Sign.: R. Placht C:XF NMK 328
31367.

1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés első sebesülés után járó, mellszalaggal, peremen "W&A" gyártói jelzéssel. Szign.: R. Placht T:2 Hungary 1918. "Wound Medal" zinc decoration with modern ribbon awarded after first wound, "W&A" makers mark on edge. Sign.: R. Placht C:XF NMK 328

3 000 HUF
9

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF