https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Travelling, Local History

Number of items: 193

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Szabolcs-Szatmár megye fontosabb statisztikai adatai. 1964. Központi Statisztikai Hivatal Szabolcs-Szatmár Megyei Igazgatóság. Nyíregyháza, 1965, Statisztikai Kiadói Vállalat. Kiadói nylon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.
15590.

Szabolcs-Szatmár megye fontosabb statisztikai adatai. 1964. Központi Statisztikai Hivatal Szabolcs-Szatmár Megyei Igazgatóság. Nyíregyháza, 1965, Statisztikai Kiadói Vállalat. Kiadói nylon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Csengey Gusztáv (1842-1925): A mocsarak királya. Eperjes,[1912], Eperjesi Széchényi-Kör Kiadása, Kósch Árpád Könyvnyomtató-Intézete. [Második kiadás.] Átkötött kissé kopottas félvászon-kötés, ex libris-szel.
15592.

Csengey Gusztáv (1842-1925): A mocsarak királya. Eperjes,[1912], Eperjesi Széchényi-Kör Kiadása, Kósch Árpád Könyvnyomtató-Intézete. [Második kiadás.] Átkötött kissé kopottas félvászon-kötés, ex libris-szel.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Pest megye monográfiája I./2 kötet- A honfoglalástól 1686-ig. Szerk.: Zsoldos Attila. Bp.,2001, Pest Megye Monográfia Közalapítvány. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, intézményi bélyegzővel.
15593.

Pest megye monográfiája I./2 kötet- A honfoglalástól 1686-ig. Szerk.: Zsoldos Attila. Bp.,2001, Pest Megye Monográfia Közalapítvány. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, intézményi bélyegzővel.

 
The item is not available
Starting price:
3 800 HUF
10,27
EUR
,
11,18
USD
Number of bids:
0
Tanulmányok Tolna megye történetéből III-IX.,XI. kötetek, összesen 8 db. Szerk.: Puskás Attila. K. Balog János. Szekszárd, 1972-1987, Tolna megyei Tanács Levéltára. Kiadói műbőr-kötésben. A IX. kötet 1500, a XI. kötet 1000 példányban jelent meg. A többi kötet 2000 példányban jelentek meg.
15594.

Tanulmányok Tolna megye történetéből III-IX.,XI. kötetek, összesen 8 db. Szerk.: Puskás Attila. K. Balog János. Szekszárd, 1972-1987, Tolna megyei Tanács Levéltára. Kiadói műbőr-kötésben. A IX. kötet 1500, a XI. kötet 1000 példányban jelent meg. A többi kötet 2000 példányban jelentek meg.

 
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
18,92
EUR
,
20,59
USD
Number of bids:
0
Diószeghi Kuffner Károly báró öröksége Diószegen. Szerk.: Eva Sudová. Diószeg, 2015, Ponvagli Polgári Társulás. Kiadói papírkötés.
15595.

Diószeghi Kuffner Károly báró öröksége Diószegen. Szerk.: Eva Sudová. Diószeg, 2015, Ponvagli Polgári Társulás. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
Az egri hósatyák. Szerk.: Guszmanné Nagy Ágnes, Miskolczi László, Petercsák Tivadar. Eger, 2007, Eger Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala. Kiadói papírkötés, javított kötéssel.
15596.

Az egri hósatyák. Szerk.: Guszmanné Nagy Ágnes, Miskolczi László, Petercsák Tivadar. Eger, 2007, Eger Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala. Kiadói papírkötés, javított kötéssel.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
Józsa nagyközség 100 éve. 1872-1972, Szerk. Szücs Ernő. Debrecen, 1972, Józsa Nagyközségi Tanács VB. Kiadói papírkötés. Kiadói félvászon-kötés, a hátsó szennylapon tollas jegyzettel. A Józsa Nagyközség Tanácsa VB. titkárának aláírásával, ajándékozási sorokkal, és Józsa nagyközség pecsétjével. Megjelent 1500 példányban.
15597.

Józsa nagyközség 100 éve. 1872-1972, Szerk. Szücs Ernő. Debrecen, 1972, Józsa Nagyközségi Tanács VB. Kiadói papírkötés. Kiadói félvászon-kötés, a hátsó szennylapon tollas jegyzettel. A Józsa Nagyközség Tanácsa VB. titkárának aláírásával, ajándékozási sorokkal, és Józsa nagyközség pecsétjével. Megjelent 1500 példányban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Elekes Dezső: Budapest szerepe Magyarország szellemi életében. Statisztikai közlemények. 85. kötet. Bp.,(1938), Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala, 241 p. Kiadói papírkötésben
15598.

Elekes Dezső: Budapest szerepe Magyarország szellemi életében. Statisztikai közlemények. 85. kötet. Bp.,(1938), Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala, 241 p. Kiadói papírkötésben

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
2
Kunszabó Ferenc: Bátor. Bp.,1987,Szépirodalmi. Kiadói papírkötés.
15599.

Kunszabó Ferenc: Bátor. Bp.,1987,Szépirodalmi. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Il Castello Estense di Ferrara illustrato nelle antiche stampe. Edito per il seicentesimo anninversario 1385-1985. Ferrara, 1985, La Cisterna Antiquariato, 8 p.+XIV t. Olasz nyelven. Kiadói egészvászon mappában, a mappán kis folttal. /  In linen-folder, in Italian language.
15600.

Il Castello Estense di Ferrara illustrato nelle antiche stampe. Edito per il seicentesimo anninversario 1385-1985. Ferrara, 1985, La Cisterna Antiquariato, 8 p.+XIV t. Olasz nyelven. Kiadói egészvászon mappában, a mappán kis folttal. / In linen-folder, in Italian language.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Friedrich J. Pajeken: Bob, a hódvadász kalandjai. Rónay Mária fordítása. Johannes Gehrts rajzaival. Bp.,1942, Nova Irodalmi Intézet. Átkötött félvászon-kötés.
15601.

Friedrich J. Pajeken: Bob, a hódvadász kalandjai. Rónay Mária fordítása. Johannes Gehrts rajzaival. Bp.,1942, Nova Irodalmi Intézet. Átkötött félvászon-kötés.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Kápolna története. Szerk.: Bán Péter. Kápolna, 2000, Magyar Millennium. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Megjelent 1000 példányban.
15603.

Kápolna története. Szerk.: Bán Péter. Kápolna, 2000, Magyar Millennium. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Megjelent 1000 példányban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment