Books: Technics

Number of items: 49

Likőripari kézikönyv. Szerk.: dr. Sólyom Lajos. Bp.,1978, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban egy szakadással. Megjelent 4000 példányban.
17344.

8 000 HUF
Dr. A. Heller: Motorwagen und Fahrzeugmaschinen für flüssigen Brennstoff. I. Band: Motoren und Zuberhör. Berlin, 1925, Julius Sporinger, IV+2+438+2 p. Második kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
17345.

6 000 HUF
Morva Rezső: Kézikönyv a locomobil és stabil gőzgépek kezeléséről 673 kérdés és felelet. Hatodik bővített kiadás Bp., 1914. Molnár Imre. Korabeli kissé szakadozott félvászon kötésben.
17346.

4 000 HUF
17347.

5 000 HUF
Aroma- und Geschmacksstoffe in Lebensmitteln. Kiadta: J. Solms, H. Neukom. Zürich, 1967, Forster-Verlag. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
17348.

6 500 HUF
17,57
19,12
N. I. Sacov: Olajkutak fúrása. Ford.: Dr. Viczián István. Bp.,1951, Nehézipari Könyv- és Folyóirat Vállalat. Kiadói papírkötésben. Megjelent 500 példányban.
17349.

4 600 HUF
12,43
13,53
E. L. Holland-Merten: Handbuch der vakuumtechnik. Halle (Saale), 1950, Wilhelm Knapp. Második kiadás. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
17350.

4 200 HUF
11,35
12,35
Dr. Welesz Rudolf: Vasporkohászat a vas és az acél porkohászata. Vaskohászat Enciklopédia XIII. Bp.,1968, Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötésben. Megjelenet 800 példányban.
17351.

3 800 HUF
10,27
11,18
A magyar ipar almanachja. Szerk.: Dr. Ladányi Miksa. Br. Szterényi József előszavával. Bp., 1932, Magyar Ipar Almanachja Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval.
17352.

A magyar ipar almanachja. Szerk.: Dr. Ladányi Miksa. Br. Szterényi József előszavával. Bp., 1932, "Magyar Ipar Almanachja" Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval.

2 000 HUF
17353.

5 000 HUF
Mihalik Gyula: A batik. Bp.,1917,Szerzői,(Riegler József Ede-ny.), 29+3 p.+VIII t. Kiadói illusztrált papírkötés, foltos.
17354.

2 000 HUF
Mihalik Gyula: Textilanyagisme és technológia. Iskolák, kereskedők, szabóiparosok és fogyasztóközönség számára. Bp.,1918,Athenaeum, 116 p. Kiadói illusztrált papírkötés, egy-két kissé foltos lappal.
17355.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF