Books: Social sciences

Number of items: 54

17290.

12 000 HUF
37,38
41,10
1880 Dr. Pozder Károly: Újperzsa nyelvjárások. Értekezések a nyelv és széptudományok köréből. VIII. köt. IX. sz. Bp.,1880,MTA, 85 p. Papírkötésben.   Makkai László (1918-1989) történész névbejegyzésével és magánkönyvtári bélyegzőjével.
17291.

2 000 HUF
6,23
6,85
1899 Dr. Kégl Sándor: A perzsa népdal. Értekezések a nyelv és széptudományok köréből. XVII. köt. 3. sz. Bp.,1899,MTA, 47 p. Papírkötésben, felvágatlan példány.
17292.

1 400 HUF
4,36
4,79
17293.

2 000 HUF
6,23
6,85
17294.

3 600 HUF
11,21
12,33
17295.

3 000 HUF
9,35
10,27
17296.

5 000 HUF
15,58
17,12
17297.

5 000 HUF
15,58
17,12
17298.

6 000 HUF
18,69
20,55
Varga Jenő: A pénz uralma a békében, bukása a háborúban. Bp., 1918. Népszava. Korabeli félvászon kötésben.
17299.

1 000 HUF
3,12
3,42
Czakó Gábor: Nyelvédesanyánk. Bp.,2016, Cz. Simon Könyvek. Kiadói papírkötés. A szerző által aláírt.
17300.

1 200 HUF
3,74
4,11
Sigmund Freud: Bevezetés a pszichoanalízisbe. Fordította: Hermann Imre. Bp., 1986, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17301.

1 000 HUF
3,12
3,42

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

356. Auction:
Payment deadline is 1 November

357. Auction:
From 29 October to 7 November
Payment deadline is 15 November
Viewing: From 4 to 7 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.