https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Religion

Number of items: 69

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Constantinus Letins: Theologia concionatoria docens et movens ... I.-II. egybe kötve. Coloniae Agrippinae, 1740. Johann Heinrich Engels. Korabeli egészbőr kötésben. Részben elvált fűzéssel / With partly parted binding
17418.
 

Constantinus Letins: Theologia concionatoria docens et movens ... I.-II. egybe kötve. Coloniae Agrippinae, 1740. Johann Heinrich Engels. Korabeli egészbőr kötésben. Részben elvált fűzéssel / With partly parted binding

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
37,38
EUR
,
41,10
USD
Number of bids:
0
Vizsolyi Biblia. I-II. köt. Budapest, 1981, Helikon Kiadó, Kner Nyomda. Kiadói aranyozott, bordázott gerincű, dombornyomott műbőr kötés, kiadói karton dobozban, kísérőfüzettel(,Szántó Tibor: Károlyi Gáspár Vizsolyi Bibliája. Budapest, 1981, Helikon. Kiadói papírkötés.) Facsimile kiadás. Jó állapotban!
17419.
 

Vizsolyi Biblia. I-II. köt. Budapest, 1981, Helikon Kiadó, Kner Nyomda. Kiadói aranyozott, bordázott gerincű, dombornyomott műbőr kötés, kiadói karton dobozban, kísérőfüzettel(,Szántó Tibor: Károlyi Gáspár Vizsolyi Bibliája. Budapest, 1981, Helikon. Kiadói papírkötés.) Facsimile kiadás. Jó állapotban!

 
Sold
Starting price:
12 000 HUF
37,38
EUR
,
41,10
USD
Number of bids:
1
Psalterium Beatae Mariae Virginis. Beatrix királyné imádságos könyve. Facsimile kiadás. Bp., 1991, Helikon. Kísérőtanulmánnyal, díszdobozban.
17420.
 

Psalterium Beatae Mariae Virginis. Beatrix királyné imádságos könyve. Facsimile kiadás. Bp., 1991, Helikon. Kísérőtanulmánnyal, díszdobozban.

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
15,58
EUR
,
17,12
USD
Number of bids:
1
A Nekcsei Biblia legszebb lapjai. Bevezetőt írta Dana J. Pratt, a képmagyarázatokat írta Lévárdy Ferenc, a hasonmás kiadást gondozta és tervezte Szántó Tibor. Budapest - Washington, 1988, Helikon - Library of Congress. Tanulmányfüzettel (Dercsényi Dezső, Wehli Tünde és Levárdy Ferenc tanulmányai.) Kiadói velúrkötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói papír védőtokban
17421.
 

A Nekcsei Biblia legszebb lapjai. Bevezetőt írta Dana J. Pratt, a képmagyarázatokat írta Lévárdy Ferenc, a hasonmás kiadást gondozta és tervezte Szántó Tibor. Budapest - Washington, 1988, Helikon - Library of Congress. Tanulmányfüzettel (Dercsényi Dezső, Wehli Tünde és Levárdy Ferenc tanulmányai.) Kiadói velúrkötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói papír védőtokban

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
12,46
EUR
,
13,70
USD
Number of bids:
0
A protestantizmus Magyarországon. I-II. rész. (Egy kötetben.) Történeti és helyzetrajz. I. rész.: S. Szabó József: A protestantizmus Magyarországon. II. rész.: Baltazár Dezső-Czeglédy Emánuel et alii: A protestáns szellem hivatása a magyar nemzet életben. Sajtó alá rendezte: Vida Gyula. Bp.,1928, Bethlen Gábor Szövetség. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szép állapotban.
17422.
 

A protestantizmus Magyarországon. I-II. rész. (Egy kötetben.) Történeti és helyzetrajz. I. rész.: S. Szabó József: A protestantizmus Magyarországon. II. rész.: Baltazár Dezső-Czeglédy Emánuel et alii: A protestáns szellem hivatása a magyar nemzet életben. Sajtó alá rendezte: Vida Gyula. Bp.,1928, Bethlen Gábor Szövetség. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szép állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
9,35
EUR
,
10,27
USD
Number of bids:
0
[Giovanni] Joanne Bona: Manductio ad Coelum. [Velence] Venetiis, (1669), Bassani,(Typ. Jo. Antonii Remondini), 276+10 p. Latin nyelven. Korabeli papírkötésben, foltos.
17423.
 

[Giovanni] Joanne Bona: Manductio ad Coelum. [Velence] Venetiis, (1669), Bassani,(Typ. Jo. Antonii Remondini), 276+10 p. Latin nyelven. Korabeli papírkötésben, foltos.

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
18,69
EUR
,
20,55
USD
Number of bids:
5
Zajti Ferenc: Zarathustra zend-avesztája. Magyar nyelvre átültette és a bevezető tanulmánnyal ellátta: Zajti Ferenc. Bp., 1919, Szerzői kiadás, (Magyar Sajtó-ny.), 162+2 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadásokkal,a könyvtest kissé elvált a borítótól, egyébként jó állapotban. Felvágatlan példány.
17424.
 

Zajti Ferenc: Zarathustra zend-avesztája. Magyar nyelvre átültette és a bevezető tanulmánnyal ellátta: Zajti Ferenc. Bp., 1919, Szerzői kiadás, (Magyar Sajtó-ny.), 162+2 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadásokkal,a könyvtest kissé elvált a borítótól, egyébként jó állapotban. Felvágatlan példány.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
6,23
EUR
,
6,85
USD
Number of bids:
0
Todtenglocken und Grabgeläute. Eine Sammlung von MusterLeichenpredigten an den Gräbern der in dem Herrn Verstorbenen, bei Sterbefallen jeder Art. Zunächst für angehende Landgeistliche von einem Landgestlichen. Grimma, 1845, Verlags-Comptoirs, 4+II+122 p. Német nyelven. Kiadói papírkötésben, kissé szakadt borítóval, foltos lapokkal.
17425.
 

Todtenglocken und Grabgeläute. Eine Sammlung von MusterLeichenpredigten an den Gräbern der in dem Herrn Verstorbenen, bei Sterbefallen jeder Art. Zunächst für angehende Landgeistliche von einem Landgestlichen. Grimma, 1845, Verlags-Comptoirs, 4+II+122 p. Német nyelven. Kiadói papírkötésben, kissé szakadt borítóval, foltos lapokkal.

 
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
6,85
EUR
,
7,53
USD
Number of bids:
0
Veidinger György: A keleti vallások emlékei Pannoniában. Bp., 1930, Sárkány-Nyomda Rt., 40 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
17426.
 

Veidinger György: A keleti vallások emlékei Pannoniában. Bp., 1930, Sárkány-Nyomda Rt., 40 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
6,23
EUR
,
6,85
USD
Number of bids:
2
Rohoska József: Babylonia és Assyira vallástörténete. Sárospatak, 1908, Raidl Károly. Kiadói papírkötés. Felvágatlan példány.
17427.
 

Rohoska József: Babylonia és Assyira vallástörténete. Sárospatak, 1908, Raidl Károly. Kiadói papírkötés. Felvágatlan példány.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
7,48
EUR
,
8,22
USD
Number of bids:
0
A Müncheni Kódex négy evangéliuma. [1466.] Müncheni Kódex [1466.] A négy evangélium szövege és szótára. Décsy Gyula olvasata alapjén a szöveget sajtó alá rendezte és a szótári részt készítette Szabó T. Ádám. Az előszót Király László írta. Bp.,1985, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17428.
 

A Müncheni Kódex négy evangéliuma. [1466.] Müncheni Kódex [1466.] A négy evangélium szövege és szótára. Décsy Gyula olvasata alapjén a szöveget sajtó alá rendezte és a szótári részt készítette Szabó T. Ádám. Az előszót Király László írta. Bp.,1985, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,98
EUR
,
5,48
USD
Number of bids:
0
Barna Ferdinánd: Ősvallásunk kisebb isteni lényei és áldozati szertartásai. Értekezések a nyelv és széptudományok köréből. IX. köt. IX. sz. Bp.,1881,MTA, 48 p. Papírkötésben, ceruzás bejegyzésekkel.
17429.
 

Barna Ferdinánd: Ősvallásunk kisebb isteni lényei és áldozati szertartásai. Értekezések a nyelv és széptudományok köréből. IX. köt. IX. sz. Bp.,1881,MTA, 48 p. Papírkötésben, ceruzás bejegyzésekkel.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
6,23
EUR
,
6,85
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

356. Auction:
Payment deadline is 1 November

357. Auction:
From 29 October to 7 November
Payment deadline is 15 November
Viewing: From 4 to 7 November
 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Here you can follow the items of the major auction as they are called at the Budapest auction hall.
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment