Number of items: 416

3 db Mécs László könyv:   Élőket nézek. Versek. Bp.,(1938),Révai. Kiadói papírkötés. Kiadói papírkötés, foltos borítóval. Bajor Ágost (1892-1958) Mécs Lászlót ábrázoló ex libris-szével, Mécs László (1895-1978) aláírásával. 1048. számú kézzel számozott példány.   Hajnali harangszó. Versek. Bp., én., Athenaeum. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.   Fehéren és kéken. Versek. Bp., én., Athenaeum. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
17649.

2 000 HUF
Ady Endre összes versei. Bp.,é.n., Athenaeum, 544 p. Kiadói papír-kötés, kissé sérült gerinccel
17650.

1 000 HUF
Kosztolányi Desző: Zsivajgó természet. Sorszámozott bibliofil kiadás. 1300 számozott példányból az 5. számú Bp., 1967 Helikon. Egészbőr kötésben 14 cm
17651.

1 000 HUF
Hollós Korvin Lajos: Elhal a dal - versek. Bp., 1939, Mentor Könyvkiadó, 111 p. Kiadói bőrkötésben gerincén és a címoldalon sérült, possessori bejegyzéssel.
17652.

1 200 HUF
Kniezsa István: A magyar helyesírás története. Bp., 1959, Tankönyvkiadó. Újrakötött félvászon kötésben, kopottas állapotban, ceruzás aláhúzásokkal.
17653.

1 400 HUF
Schirilla György: A lélek patikája. DEDIKÁLT! H.n., 1990. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
17654.

1 200 HUF
Kosztka László: A könyvkötés. Bp., 1924. Magyar Jövő. Kiadói papírkötésben
17655.

1 000 HUF
17656.

1 800 HUF
Bródy Sándor: Színészvér. 1-2. köt. Bp., 1893, Magyar Nyomda. Kicsit kopott félvászon kötésben, jó állapotban.
17657.

1 600 HUF
17658.

1 200 HUF
Móricz Zsigmond: A fáklya. Bp., Légrády Testvérek. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, viseltes állapotban, borítót Berény Róbert rajzolta.
17659.

2 400 HUF
Amor Sanctus. Szent Szeretett könyve. Középkori himnuszok latinul és magyarul. Fordította Babits Mihály. Bp., 1948, Officina. Kiadói papírkötésben
17660.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF