Number of items: 416

József Attila válogatott levelezése. Új Magyar Múzeum. 11. Bp., 1976, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17637.

1 000 HUF
Boccaccio, Giovanni: Dekameron. Fordította: R. Vay József. I-III. köt. A verseket Radó Antal fordította. Bp., [1931], Könyvkedvelők, (Franklin-ny.), 333 p.+18 t.; 309 p.+24 t.;294 p.+18 t. A mű illusztrációi a François Boucher, Charles Eisen és Hubert François Gravelot rézmetszeteivel és könyvdíszeivel 1757-ben megjelent londoni Boccaccio-kiadás után készültek. Kiadói papírkötés, a borítókon műanyag védőfólia, a borítók kopottak, a II. kötet borítója és kötése szakadt, sérült, a III. kötet borítója sérült, viseltes, elvált a kötésétől, de belül jó állapotban.
17638.

1 200 HUF
17639.

3 600 HUF
9,73
10,59
Magyar ipar és kereskedelem. Szerk.: Dr. Dobsa László, Máriáss Imre. Bp., 1941, Magyar Ipar és Kereskedelem. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval.
17640.

1 200 HUF
Cey-Bert Róbert Gyula: A Sólyom embere útjai. A Belső Kék Csend útjain. A szabadság és halál útjain. Bp.,2001, Paginarum. Kiadói kartonált papírkötés.
17641.

1 600 HUF
17642.

3 000 HUF
Dudichné Vendl Mária - Koch Sándor: A drágakövek, különös tekintettel a mesterséges drágakövekre. Miskolc, 1999, Z-Press. Kiadói papírkötés. Reprint kiadás.
17643.

2 600 HUF
7,03
7,65
William Shakespeare összes művei. 1-2. köt. Szerk.: Borbás Mária. Bp.,1964, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított kartontokban, bibliapapíron, fakó gerincekkel.
17644.

2 000 HUF
Thomas Mann: Elbeszélések. Fiorenza. Thomas Mann művei 2. Bp.,1968, Magyar Helikon. Kiadói nyl-kötés.  Számozott (3800/1950.) példány.
17645.

1 600 HUF
Dömötör Tekla: A magyar nép hiedelemvilága. Bp., 1981. Corvina. Dömötör Tekla: Naptári ünnepek. Népi színjátszás. Bp., 1979 MTA.  Könyvtári pld-ok,
17646.

1 200 HUF
A magyar gazdasági irodalom első századainak könyvészete. Bibliographia Litterarum Hungariae Oeconomicarum e Prioribus Saeculis. II. köt.: 1806-1830. Összeáll.: Dr. Dóczy Jenő, Dr. Wellmann Imre, Dr. Bakács István. Bp.,1938, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 371 p. Latin és magyar nyelven. Kiadói papírkötésben, kissé szakadt, javított borítóval, a könyvtest elvált a borítótól, de egyben van.
17647.

1 000 HUF
A magyar gazdasági irodalom első századainak könyvészete. Bibliographia Litterarum Hungariae Oeconomicarum e Prioribus Saeculis. I. köt.: 1505-1805. Összeáll.: Dr. Dóczy Jenő, Dr. Wellmann Imre, Dr. Bakács István. Bp.,1934, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 354 p. Latin és magyar nyelven. Kiadói papírkötésben, kissé szakadt borítóval.
17648.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF