Number of items: 416

Az Erdélyi Helikon Magyarországi Barátainak Aranykönyve 1937. Kolozsvár, 1937, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, szakadozott védőborítóban, intézményi bélyegzőel.
17601.

1 000 HUF
Halasy-Nagy József: A filozófia kis tükre. Bp.,(1937), Kir. M. Egyetemi Nyomda. Második, bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
17602.

1 000 HUF
Guinness jazz-zenészek lexikona. Ki kicsoda a Jazzben? Szerk.: Colin Larkin. Bp., 1993, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17603.

1 000 HUF
17604.

5 000 HUF
17605.

3 000 HUF
Ék Sándor: Mába érő tegnapok. Bp.,1968, Kossuth. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
17606.

1 000 HUF
Nagy István: Külváros. Bp., 1942, Magyar Élet,(Pesti Lloyd-ny.), 94 p. II. kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt illusztrált papír védőborítóban.
17607.

800 HUF
17608.

1 000 HUF
Hajnóczy Péter: M. 1. kiad. Bp., 1977, Szépirodalmi. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
17609.

800 HUF
Hevesi Ferenc: Egy élet útja.Reverend Doubleweight változásai. Aláírt példány!  Bp.,1939, Viktória Nyomda. Kiadói félvászon-kötésben
17610.

1 000 HUF
Veres Péter: Gyepsor. Bp., 1940, Bolyai Akadémia. Papírkötésben, jó állapotban.
17611.

1 000 HUF
17612.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF