Number of items: 416

Ady Endre: Az ütések alatt. Magyar Élet kiskönyvtár 1. Bp.,1948, Magyar Élet. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, egy-két ceruzás aláhúzással.
17577.

800 HUF
2,76
7 db Ady kötet. Utolsó hajók (második kiadás), A menekülő élet, A minden titkok versei, Ki látott engem?, Új versek, Szeretném, ha szeretnének. Aranyozott egészvászon sorozatkötésben Athenaeum
17578.

3 000 HUF
10,34
10
Rabindranath Tagore: A postahivatal. Ford.: Bartos Zoltán.; Hazatérés. Ford. Sármay Márton. Bp.,1922, Pantheon. Kiadói félbőr-kötés, kopott borítókkal, az egyik kötet lapszélei foltosak, az egyik kötet gerince kissé sérült.
17579.

1 200 HUF
4,14
John Milton: Versek. Poems. Janus Könyvek. Bp., 1958, Európa. Angol és magyar nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17580.

1 000 HUF
3,45
Si King. Dalok könyve. Lyra Mundi. Bp.,1974, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17581.

1 000 HUF
3,45
17582.

4 000 HUF
13,79
Füst Milán: Negyedik Henrik király. Bp.,1931, Almanach-Kiadó. Kiadói papírkötésben, kiadói szakadozott papír védőborítóban, intézményi bélyegzővel.
17583.

1 200 HUF
4,14
17584.

1 200 HUF
4,14
Karinthy Frigyes: Drámák ecetben és olajban. Első kiadás! Békéscsaba,[1926], Tevan. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
17585.

1 600 HUF
5,52
17586.

3 000 HUF
10,34
Orosz Ildikó: Marton László. Összpróba. Múzsák és mesterek, avagy egy rendező emlékezései. Radnóti Zsuzsa előszavával. Bp.,2017,Park. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17587.

2 800 HUF
9,66
Balázs Béla: Halálos fiatalság. Drámák. Tanulmányok. Vál. és szerk.: Fehér Ferenc és Radnóti Sándor. Az előszót Fehér Ferenc írta. Bp.,1974, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott nyl-kötés, kiadói papír védőborítóban. Számozott, 99. számú példány.
17588.

2 000 HUF
6,90

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

358. Auction:
Payment deadline is 29 November

359. Auction:
From 26  November to 5 December
Payment deadline is 20 December
Viewing: From 2 to 5 December

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.