Number of items: 416

Molnár Ferenc: A Pál-utcai fiúk. Regény kis diákok számára. Bp.,1907, Franklin. Első kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült, javított gerinccel, kötéssel.
17565.

3 400 HUF
10,63
11,72
Krúdy Gyula: Őszi versenyek. Szabó Vladim+ 11 t. Kiadói papírkötésben, számozatlan példány.
17566.

1 000 HUF
3,45
17567.

5 000 HUF
17,24
Márai Sándor: Csutora. (Kutya-regény). Első kiadás! Bp., é.n. Pantheon. Kiadói vászonkötés.
17568.

5 000 HUF
17,24
Jaschik Álmos: A könyvkötő-mesterség. Műszaki Könyvtár XXXII. Bp.,1922, Népszava,(Világosság-ny.), 260 p. Kiadói papírkötés, javított kötéssel,
17569.

2 400 HUF
8,28
Sebetié Raimund: Párbajszabályok. Bp., Stampfel-féle Könyvkiadóhivatal. + De Sgardelli Caesar: Párbajkódex. Mindkettő kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
17570.

4 000 HUF
13,79
Paul Gsell: Rodin beszélgetései a művészetről. Bródy Pál Bródy Pál színházigazgató, rendező, dramaturg (1898-1978) dedikálásával Havas Gyula (1893-1918) újságírónak. Bp., 1914. Franklin. Kiadói egészvászon kötésben.
17571.

3 000 HUF
10,34
Ghéczy-Hugyecz János: Tapasztalataim Monte-Carlóban. A kaszinók gazságai. Bp.,1933, Hollóssy János-ny., 143+1 p. Javított és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, javított, kissé sérült gerinccel.
17572.

3 000 HUF
10,34
A. Rachmanova: A család halála. Egy orosz nő emlékirata. Ford.: Cz. Tamásy György. Bp.,1942, Centrum, 55+1 p. Kiadói papírkötésben, kissé szakadozott borítóval, a címlap egyik sarkán hiánnyal.
17573.

2 000 HUF
6,90
Drasche Lázár Alfréd: Tűzpróba. Bp., 1917, Franklin. Korabeli félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval.
17574.

2 400 HUF
8,28
Magyar könyvészet 1945-1960 . A Magyarországon megjelent könyvek és térképek szakosított jegyzéke. Budapest 1965. Széchényi könyvtár.Kiadói vászonkötésben.
17575.

2 000 HUF
6,90
Hegedüs Loránt: Ady és Tisza. Bp., [1940], Nyugat. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben.
17576.

3 000 HUF
10,34

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

359. Auction:
Payment deadline is 20 December

360. Auction:
From 10 to 19 December
Payment deadline is 3 January
Viewing: From 16 to 19 December

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.