Number of items: 416

H. G. Wells: Óriások. Milliók könyve 140. Bp.,1926,Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadozott, kissé hiányos borítóval.
17697.

800 HUF
[Rejtő Jenő] P. Howard: Szép kis üzlet! Vasárnapi regények. Bp.,1957,(Budapesti Lapnyomda.) Papírkötésben, rossz állapotban, hiányos, sérült borítóval, a hátsó borító hiányzik, az elülső borító, a címlap és az első lap lejár.
17698.

800 HUF
Jó Könyvek a magyar nép számára sorozat 11-20. számai egybekötve. Kopott vászon-kötésben, benne sérült, szakadt és hiányos lapokkal is, rossz állapotban. Benne első kiadású Jókai Mór írásokkal is.   .
17699.

1 000 HUF
Az egységes magyar helyesírás szótára és szabályai. Bp., 1929. Budapesti Korrektorok és Revizorok Köre. Kiadói egészvászon kötésben.
17700.

2 000 HUF
Az okos sorsjátékos, vagy annak megmutatása. Útmutatás hogyan lehet [...] a lottójátékban [...] szerencsét találni. Bp., én., Dinasztia Kiadó-ház Rt. Kiadói papír kötés, Az 1847. kiadás reprintje.
17701.

1 200 HUF
Kozma Andor: Magyar symphoniák. Bp.,1909, Athenaeum, 4+240 p. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval.
17702.

2 400 HUF
Szüllő Géza: A T. Ház humora. Kivonat a parlamenti naplókból. Előszókkal ellátta -- Bp., 1943. (Szeged Városi Nyomda és Könyvkiadó Kft.-ny.) Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel.
17703.

1 000 HUF
Harsányi Kálmán Napi témák, örök problémák. A grafikus Sassy Attila dedikálásával!  Bp., 1911, (Pázmány sajtó, Szatmár-Németi.)120 l.Aiglon (Sassy Attila), szecessziós címlaprajzával. A könyv kereskedelmi forgalomba nem került. 100. sorszámozott példány készült. Ez a példány nem sorszámozott. Sérült papírborítóval kötés nélkül.
17704.

1 000 HUF
21
Rosta Erzsébet-Joshi Bharat: Tenyér jóslás. Dedikált! Bp., 1988. Ötlet.
17705.

1 000 HUF
Hankiss Elemér: Ikarosz bukása. Lét és Sors az európai civilizációban. Dedikált. Bp., 2008. Osiris. Kiadói kartonálásban
17706.

1 600 HUF
Faragó László - Haller Tibor: Szépségápolás. Bp., 1958, Minerva. Papírkötésben, jó állapotban.
17707.

1 000 HUF
Madzsarné Jászi Alice: A női testkultúra új útjai. Bp., 1929, Athenaeum. Kicsit sérült papírkötésben, jó állapotban.
17708.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF