Number of items: 416

Jókai Mór: A három márvány fej. I-II. köt. Regény, kritikával elegy. Bp., 1887, Révai,211+1+187+1 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon díszkötésben, Gottermayer N. könyvkötő Budapesten, kopott gerinccel, kissé kopott borítóval.
17685.

2 400 HUF
17686.

1 200 HUF
Molnár H. Lajos: Volt egyszer egy udvar. Bp.,é.n, Szépírás. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
17687.

1 000 HUF
Adassék e levél. Régi és új magyar szerelmes levelek. 1528-1938. Összeáll.: Bisztrai Farkas Ferenc. Illyés Gyula bevezetőjével. Hungária Könyvek 5. A könyvdíszeket összegyűjtötte Haiman-Kner György, fába metszette Kaza György és Társa grafikai műintézete. Bp.,1938, Hungária. Kiadói félvászon-kötésben, két lap foltos.
17688.

2 400 HUF
P. Ovidius Naso: Szerelmei. Ford.: Karinthy Gábor. Szilágyi János György bevezető tanulmányával. Kétnyelvű Klasszikusok. Bp.,1943, Officina. Latin és magyar nyelven. Kiadói papírkötés, a külső borítékon szakadásokkal.
17689.

1 200 HUF
Móricz Zsigmond: Sárarany. A borító rajza Falus Elek munkája. Bp.,én., Nyugat. Tizenharmadik kiadás. Kiadói papírkötés, a gerinc szakadt, a hátsó borító kissé sérült és a sarka gyűrött.
17690.

1 000 HUF
Babits Mihály: A második ének. A könyv kiállítását Lengyel Lajos tervezte. Az előszót Török Sophie írta. A címlaprajz Bernáth Aurél műve. Bp.,1942, Nyugat Kiadó és Irodalmi Rt., (Hungária Nyomda-ny.), 103 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel. Számozott (2000/1584.) példány.
17691.

1 000 HUF
Paul Géraldy: Szeretni. Ford.: Szini Gyula. Bp.,é.n.,Genius. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
17692.

1 000 HUF
Bérczy Károly: Akvarellek. Pécs, 1896, Taizs József, 106+1 p.+2 t. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, néhány kissé foltos lappal, névbélyegzésekkel.
17693.

1 000 HUF
Csokonai Vitéz Mihály: Dorottya vagy is a dámák diadalma a farsangon. Furcsa vitézi versezet négy könyvben. Divéky József fametszeteivel. Hungária Könyvek 10. Bp.,1943, Hungária. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadozott, kissé hiányos papír védőborítóban, kissé sérült kötéssel. Számozott, 803. számú, névre szóló példány.
17694.

1 000 HUF
Cs. Szabó László: Fegyveres Európa. Útinaplók. Bp.,(1939),Nyugat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
17695.

800 HUF
17696.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF