Number of items: 416

17661.

1 600 HUF
Gyöngyösy László: Arany János élete és munkái. Bp., 1901, Franklin. Kicsit megviselt félvászon kötésben, jó állapotban.
17662.

800 HUF
17663.

2 400 HUF
Zelk Zoltán: Teremtés tanúja. Válogatott versek. 1. kiadás! (Bp.) 1945. Cserépfalvi. 203 l. Kiadói papírborítóban.
17664.

1 200 HUF
17665.

1 000 HUF
Kommunista kiáltvány. 100 éves a Kommunista kiáltvány. Bp.,1948, Szikra. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel. Számozott (1000/738.) példány, de a nevet kitörölték.
17666.

1 000 HUF
Turul daloskönyv I. kötet. Szerk.: Ifj. Buchner Antal, Luspay Kálmán, Régenhold János. Eger, 1921, Egri Nyomda Rt. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel. +Kurucdalok. Szerk.: Tiboldi József. Pesterzsébet, 1916, Szerzői kiadás, 8 sztl. lev.
17667.

800 HUF
Vegyes banános ládányi könyvtétel, különféle témákkal, változó állapotban.
17668.

1 000 HUF
A francia irodalom kincsesháza. Szerk.: Illyés Gyula.Bp., é.n. Athenaeum. Kiadói félvászon kötésben.
17669.

1 000 HUF
Somogyváry Gyula: És mégis élünk. Bp.,1937, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a borítón kis szakadással, kissé laza fűzéssel.
17670.

800 HUF
Dr. Walter János: Gaudeamus. I-III. köt. I. köt: Betűkuriózumok, szójátékok, tréfás feladatok. II. köt.: Nyelvtörténeti érdekességek, számkuriózumok, tréfás feladatok. III. köt.: Történeti érdekességek, jelmondatok, feliratok, ügyességek. Bp.,1925-1926,Szent István-Társulat. Papírkötés, az eredeti borítókat amatőr módon egybe kötötték.
17671.

1 000 HUF
F. W. Bain 5 műve Baktay Ervin fordításában:  Az égszínkék ital.; Holdsarló.; A hajnal leánya.; Buborékok az élet tengerén.; Isteni hamvak.; Bp.,1918-1921, Rózsavölgyi és Társa, 180+263+160+263+256 p. Kiadói egészvászon-kötés, és kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
17672.

2 200 HUF
5,95
6,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF