Number of items: 416

17553.

20 000 HUF
62,31
68,49
17554.

16 000 HUF
49,84
54,79
17555.

10 000 HUF
31,15
34,25
Wagner Ferenc (1675-1748): Universae phraseologiae latinae corpus, congestum a. P. Francisco Wagner E S. J. Secundis curis a quopiam ejusdem societatis Sallustiana, Caesareana, Liviana, Corneliana et aliis phraseologiis. I-II. köt. Budae, 1822, Typ. Regiae Univers. Hungariae, 1524 + 83 p. Latin nyelven. Korbeli kopott félbőr-kötésben, possessori bejegyzéssel
17556.

16 000 HUF
49,84
54,79
17557.

12 000 HUF
37,38
41,10
Magyar Virgilius. Első darab. Máró Virgilius Publiusnak Eklogái az az: válogatott pásztori versei. Ford. Kőszegi Rájnis József. Poz(s)onyban, 1789, Landerer. (rézmetszetű címkép hiányzik), [14]+238 p. rézmetszetek nélkül. Hozzákötve: Amagyar Virgiliushoz tartozó sisakos paizos kardos mentő írás [2]+92 p.; hozzákötve: Toldalék mellyben amagyar virgiliusnak szerzője a kassai magyar múzeumról, jelesbben pedig az abban foglaltatott fordítás mesterségének reguláiról-való ítéletét is ki nyilatkoztatja. Pozsony, 1789. Füskúti Landerer. 32p. Korabeli hiányzó gerincű papírkötésben.
17558.

Magyar Virgilius. Első darab. Máró Virgilius Publiusnak Eklogái az az: válogatott pásztori versei. Ford. Kőszegi Rájnis József. Poz(s)onyban, 1789, Landerer. (rézmetszetű címkép hiányzik), [14]+238 p. rézmetszetek nélkül. Hozzákötve: A'magyar Virgiliushoz tartozó sisakos paizos kardos mentő írás [2]+92 p.; hozzákötve: Toldalék mellyben a'magyar virgiliusnak szerzője a' kassai magyar múzeumról, jelesbben pedig az abban foglaltatott fordítás' mesterségének reguláiról-való ítéletét is ki nyilatkoztatja. Pozsony, 1789. Füskúti Landerer. 32p. Korabeli hiányzó gerincű papírkötésben.

10 000 HUF
31,15
34,25
Lengyel István: A ma emberei. Egy ujságíró feljegyzései. Bp.,1932, Hunnia, 212 p. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés. A szerző által dedikált.
17559.

5 000 HUF
15,58
17,12
Omár Khájjám: Rubáiját. Fordította: Szabó Lőrinc. Szász Endre rézkarcaival illusztrált. Az utószót és a jegyzeteket írta Vekerdi József. Bp., 1965, Magyar Helikon, 30 sztl. lev.+XVII p.+ 3 sztl. lev. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben. Számozott (600/52.) példány.
17560.

5 000 HUF
15,58
17,12
Sütő András: Istenek és falovacskák. Esszék, újabb úti tűnődések. Bukarest, 1973, Kriterion. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadt, kissé kopott papír védőborítóban. A szerző, Sütő András (1927-2006) által aláírt példány.
17561.

4 000 HUF
12,46
13,70
Sütő András: Engedjétek hozzám jönni a szavakat. Jegyzetek Hómezőn és porban. Bukarest, 1977, Kriterion. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Sütő András (1927-2006) által aláírt példány.
17562.

4 000 HUF
12,46
13,70
Sütő András: Itt állok, másként nem tehetek... Két dráma. Bukarest, 1975, Kriterion. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadt, kissé kopott papír védőborítóban. A szerző, Sütő András (1927-2006) által aláírt példány.
17563.

4 000 HUF
12,46
13,70
Dr. Osváth Gedeon: Petőfi aszódi ifjúsága. Tanulmány. A címlap és a műmelléklet rajza Velten Armand munkája. A Petőfi-centenárium emlékére kiadja: Országos Evangélikus Tanáregyesület. Aszód, 1925, Vas József Petőfi-könyvnyomdájában, 24 p. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
17564.

3 000 HUF
9,35
10,27

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

356. Auction:
Payment deadline is 1 November

357. Auction:
From 29 October to 7 November
Payment deadline is 15 November
Viewing: From 4 to 7 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.