https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 62

Auction is over! Item soon called at the auction hall
2 db ásványtani könyv: Az erdőbényei Mulató-hegy ásványai. Szerk.: Papp Gábor et al. Miskolc, 1993, Herman Ottó Múzeum.; A Kárpát-övezetben felfedezett ásványok (időszaki kiállítás). Miskolc, 1996, Herman Ottó Múzeum. Papírkötésben, jó állapotban.
17240.

2 db ásványtani könyv: Az erdőbényei Mulató-hegy ásványai. Szerk.: Papp Gábor et al. Miskolc, 1993, Herman Ottó Múzeum.; A Kárpát-övezetben felfedezett ásványok (időszaki kiállítás). Miskolc, 1996, Herman Ottó Múzeum. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
1
Mérei Ferenc: A pszichológiai labirintus Fondorlatok és kerülőutak a lelki életben. Bp., 1989. Magyar Pszichiátriai Társaság. kiadói papírkötésben.
17241.

Mérei Ferenc: A pszichológiai labirintus Fondorlatok és kerülőutak a lelki életben. Bp., 1989. Magyar Pszichiátriai Társaság. kiadói papírkötésben.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
Id. Issekutz Béla: Gyógyszertan, méregtan, és gyógyszerrendelés. Bp.,1953, Egyetmi. Második, bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17242.

Id. Issekutz Béla: Gyógyszertan, méregtan, és gyógyszerrendelés. Bp.,1953, Egyetmi. Második, bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Vegyes természettudományos könyvek, 5 db:   Dr. Kormos Tivadar: Az ősember világa.; Zelovich Kornél: A jövő energiaforrásai.; Népszerű Természettudományi Könyvtár 5.,7. Bp., 1926-1928, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói papírkötés.   A természettudományok elemei 3 kötete (IV.,VI.,VIII):  Dr. Bozóky Endre: Az elektromos sugárzás.; Id. Entz Géza: Az állati szervezet és élet alapvonalai. A legegyszerűbb állat.; Id. Entz Géza: Az állati szervezet és élet alapvonalai. Az édesvízi hidra.; Bp.,1905-1907, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói papírkötésben.  Változó állapotban, kissé szakadt borítókkal.
17243.

Vegyes természettudományos könyvek, 5 db: Dr. Kormos Tivadar: Az ősember világa.; Zelovich Kornél: A jövő energiaforrásai.; Népszerű Természettudományi Könyvtár 5.,7. Bp., 1926-1928, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói papírkötés. A természettudományok elemei 3 kötete (IV.,VI.,VIII): Dr. Bozóky Endre: Az elektromos sugárzás.; Id. Entz Géza: Az állati szervezet és élet alapvonalai. A legegyszerűbb állat.; Id. Entz Géza: Az állati szervezet és élet alapvonalai. Az édesvízi hidra.; Bp.,1905-1907, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói papírkötésben. Változó állapotban, kissé szakadt borítókkal.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt. 1901-1941.  Budapest, 1942, Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt., Psner Grafikai Műintézet Rt., 350 p. +23 t. (Fekete-fehér fotók.) Kiadói egészvászon kötés.
17244.

Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt. 1901-1941. Budapest, 1942, Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt., Psner Grafikai Műintézet Rt., 350 p. +23 t. (Fekete-fehér fotók.) Kiadói egészvászon kötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Dr. R. H. PIerson: Compendium der Electroterapie. Leipzig, 1882, Verlag von Ambr. Abel., VIII+227 p. Német nyelven. Szövegközti fametszetekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, a lapéli folttal.
17245.

Dr. R. H. PIerson: Compendium der Electroterapie. Leipzig, 1882, Verlag von Ambr. Abel., VIII+227 p. Német nyelven. Szövegközti fametszetekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, a lapéli folttal.

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Number of bids:
0
László Erika: Törzskönyvezett macskafajták standarjai. Bp., 1982., FAMKAT, 88 p. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. Megjelent 2000 példányban.
17246.

László Erika: Törzskönyvezett macskafajták standarjai. Bp., 1982., FAMKAT, 88 p. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. Megjelent 2000 példányban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Vertse Albert: Erdő-mező madarai. Ifj. Tildy Zoltán fekete-fehér fotóival. Bp.,1956,Mezőgazdasági Kiadó. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés.
17247.

Vertse Albert: Erdő-mező madarai. Ifj. Tildy Zoltán fekete-fehér fotóival. Bp.,1956,Mezőgazdasági Kiadó. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Detre László: Üzenetek a világűrből. Kozmikus hatások a Földön. Bp., (1939), Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. 279 p. XVI t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel, javítással.
17248.

Detre László: Üzenetek a világűrből. Kozmikus hatások a Földön. Bp., (1939), Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. 279 p. XVI t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel, javítással.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Vegyes könyvtétel, 2 db:   The fauna of the Fertő-Hanság National Park. Volume I. Szerk.: S. Mahunka. Bp.,2002, Hungarian Natural History Museum. Angol nyelven. Kiadói papírkötésben.   The Bátorliget nature reserves - after forty years -. Volume 2. Studia Naturalia. Szerk.: S. Mahunka. Bp.,1991, Hungarian Natural History Museum. Angol nyelven. Kiadói papírkötésben.
17249.

Vegyes könyvtétel, 2 db: The fauna of the Fertő-Hanság National Park. Volume I. Szerk.: S. Mahunka. Bp.,2002, Hungarian Natural History Museum. Angol nyelven. Kiadói papírkötésben. The Bátorliget nature reserves - after forty years -. Volume 2. Studia Naturalia. Szerk.: S. Mahunka. Bp.,1991, Hungarian Natural History Museum. Angol nyelven. Kiadói papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Dr. E. Jacobi: Atlas der Hautkrankheiten mit Einschluss der Wichtigsten Venerischen Erkankungen für Praktische Artze und Studierende. I. band. Berlin-Wien, 1913, Urban-Schwarzenberg. Német nyelven. Színes táblákkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel.
17250.

Dr. E. Jacobi: Atlas der Hautkrankheiten mit Einschluss der Wichtigsten Venerischen Erkankungen für Praktische Artze und Studierende. I. band. Berlin-Wien, 1913, Urban-Schwarzenberg. Német nyelven. Színes táblákkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
Magyarország Állatvilága. Fauna Hungariae 7 kötete (XVI. kötet. 1., 8. (2x 1965, 1980), 11., 14., 15. F. füzet.) Dr. Gozmány László: Lepkék - Lepidoptera (1965.), Dr. Kovács Lajos: Araszolólepkék. I. Geometridae I. (1965), Dr. Vojnits András: Araszolólepkék I. - Geometridae I. (1980), Dr. Gozmány László: Nappali Lepkék - Diurna. (1968, hiányos borítóval, 192 p.), Dr. Vojnits András-Dr. Uherkovich Ákos-Dr. Ronkay László-Peregovits László: Medvelepkék - szenderek és szövőlepkék - Arctiidae, Sphinges et Bombyces. (1991), Dr. Gozmány László: Bagolylepkék. 1. Noctuidae I. (1970), Dr. Jolsvay Alajos: Függelék (mutatók) - Appendix (Indices) (1968.) Bp., 1965-1991., Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés.
17251.

Magyarország Állatvilága. Fauna Hungariae 7 kötete (XVI. kötet. 1., 8. (2x 1965, 1980), 11., 14., 15. F. füzet.) Dr. Gozmány László: Lepkék - Lepidoptera (1965.), Dr. Kovács Lajos: Araszolólepkék. I. Geometridae I. (1965), Dr. Vojnits András: Araszolólepkék I. - Geometridae I. (1980), Dr. Gozmány László: Nappali Lepkék - Diurna. (1968, hiányos borítóval, 192 p.), Dr. Vojnits András-Dr. Uherkovich Ákos-Dr. Ronkay László-Peregovits László: Medvelepkék - szenderek és szövőlepkék - Arctiidae, Sphinges et Bombyces. (1991), Dr. Gozmány László: Bagolylepkék. 1. Noctuidae I. (1970), Dr. Jolsvay Alajos: Függelék (mutatók) - Appendix (Indices) (1968.) Bp., 1965-1991., Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment