Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 62

Bertuch, F(riedrich) J(ustin): Természethistóriai képeskönyv az ifjúság hasznára és gyönyörködtetésére. Negyedik darab. Bécs, 1807, Pichler Antal, 108 sztl.+ 5 t. (Színezett rézmetszetek.) Latin, magyar, német és francia nyelven. Korabeli félbőr-kötés, kissé kopott borítóval, egy-két lap sarkán hiány, 5 tábla kivételével a többi hiányzik.
17228.

20 000 HUF
62,31
68,49
17229.

8 000 HUF
24,92
27,40
17230.

6 500 HUF
20,25
22,26
Henry Emery: A növények élete. A növényvilág leírása. Ford.: Mendlik Alajos és Király Pál. Az eredetivel összehasonlította és jegyzetekkel kísérte Klein Gyula. Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat XXII. Bp.,1883, K. M. Természettudományi Társulat, XIV+783 p. Kiadói aranyozott, álbordás gerincű félbőr kötésben, kopott, foltos borítóval, kopott gerinccel, de belül jó állapotban.
17231.

5 000 HUF
15,58
17,12
Dr. Oláh Gyula: Az ember és az egészség. Bp.,1899, Athenaeum. Szövegközti ábrákkal. Egyetlen kiadás! Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, néhány foltos lapszéllel.
17232.

1 000 HUF
3,12
3,42
17233.

3 600 HUF
11,21
12,33
17234.

1 600 HUF
4,98
5,48
17235.

1 200 HUF
3,74
4,11
17236.

1 000 HUF
3,12
3,42
Polikeit Károly: Astronómia. Egyetemes Ismeretek Tára 1. Pozsony-Bp.,(1896),Stampfel Károly, 144 p.+ 1 t. Kiadói kopott egészvászon-kötés, címlaphiánnyal.
17237.

1 600 HUF
4,98
5,48
A Királyi Magyar Természettudományi Társulat évkönyve 1928,1929,1932,1935.
17238.

1 000 HUF
3,12
3,42
Bauer Róbert: A diadalmas műrost. Bp., é.n. Centrum kiadóvállalat. Kiadói, kissé szakadozott papírkötésben
17239.

1 000 HUF
3,12
3,42

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

356. Auction:
Payment deadline is 1 November

357. Auction:
From 29 October to 7 November
Payment deadline is 15 November
Viewing: From 4 to 7 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.