Books: Military

Number of items: 46

cca 1800 Gesetze für die k.k. Armee II. Theil 225-572p. Korabeli kartonálásban
16601.

10 000 HUF
31,15
34,25
16602.

6 000 HUF
18,69
20,55
cca 1910 6 db katonai szabályzat: M. kir. Budapesti I. Honvédkerületi Parancsnokság: Szolgálati szabályzat, Gyakorlati Szabályzat, Lőutasítás, Fegyvertan, Tereptan. Hadseregszervezet.
16603.

4 400 HUF
13,71
15,07
15
A magyar katona vitézségének ezer éve I-II. kötet. Szerk.: Pilch Jenő. Horthy Miklós, József kir herceg tábornagy, Gömbös Gyula bevezető soraival. Berkó István, Gyalókay Jenő, Markó Árpád, Pilch Jenő. Bp.,[1933],Franklin-Társulat, XVI+484 p.+6 t. (2 színes.)+506 p.+4 t.(2 színes.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítókkal, az egyik kötet gerincén címkével.
16604.

6 000 HUF
18,69
20,55
Georg Hiltl: Der Französische Krieg von 1870 und 1871. Woldemar Friedrich illusztrációival. Bielefeld-Leipzig, 1872, Velhagen&Klasing. Német nyelven. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal és kihajtható térképekkel illusztrált. Kopott félbőr-kötésben, névbélyegzővel.
16605.

2 000 HUF
6,23
6,85
Sorsdöntő csaták. I-II. köt. Marathontól a Második világháborúig. Szerk.: Dr. Lukinich Imre és Markó Árpád. Vitéz Szombathelyi Ferenc vezérezredes, vezérkari főnök bevezető soraival. Bp.,1943, Franklin, 523+527 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötésben, kopott borítóval.
16606.

5 000 HUF
15,58
17,12
Szentkirályi Endre: Cold War to Warm Cooperation. The military service of Cleveland Hungarians. Egy amerikai város magyar katonái. 1950-2014. Bp.,2014, Zrinyi. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16607.

3 600 HUF
11,21
12,33
Id. Margitay-Becht András: A leitha monitor ...és a többiek., Dedikált. Bp., 2007. Hadtörténeti Intézet. Kiadói kartonálás. + meghívó a könyvbemutatóra.
16608.

3 200 HUF
9,97
10,96
16609.

2 000 HUF
6,23
6,85
Lippmann, Franz: Die Einzelgefechtsuasbildung. Ein Buch für Lehrer und Schüler. Berlin, 1925, Offene Worte. Papírkötésben, jó állapotban.
16610.

2 600 HUF
8,10
8,90
16611.

2 000 HUF
6,23
6,85
16612.

1 000 HUF
3,12
3,42

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

356. Auction:
Payment deadline is 1 November

357. Auction:
From 29 October to 7 November
Payment deadline is 15 November
Viewing: From 4 to 7 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.