https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Judaica

Number of items: 25

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Klausner, Jószéf: A modern héber irodalom története Bp., é.n, Magyar Zsidók Pro Palesztina Szövetsége (Márkus-Nyomda), 192 p. Javne Könyvek 10. Írta Józséf Klausner a Jeruzsálemi Egyetem tanára. Fordította: Grosz Ernő és Kardos Pál. Kiadói vignettás papírkötésben.
17393.
 

Klausner, Jószéf: A modern héber irodalom története Bp., é.n, Magyar Zsidók Pro Palesztina Szövetsége (Márkus-Nyomda), 192 p. Javne Könyvek 10. Írta Józséf Klausner a Jeruzsálemi Egyetem tanára. Fordította: Grosz Ernő és Kardos Pál. Kiadói vignettás papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
18,69
EUR
,
20,55
USD
Number of bids:
0
Smoel Ettinger: A zsidó nép története. A modern kor: a 17. századtól napjainkig. Fordította: Zalotay Melinda, Bányai László. Osiris Tankönyvek. Bp.,2002, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
17394.
 

Smoel Ettinger: A zsidó nép története. A modern kor: a 17. századtól napjainkig. Fordította: Zalotay Melinda, Bányai László. Osiris Tankönyvek. Bp.,2002, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
18,69
EUR
,
20,55
USD
Number of bids:
0
Varga Béla: A szolnoki zsidóság története 1840-1944 Szolnok, 1994. Damjanich János Múzeum és Szolnoki Izraelita Hitközség. 600 pld.
17395.
 

Varga Béla: A szolnoki zsidóság története 1840-1944 Szolnok, 1994. Damjanich János Múzeum és Szolnoki Izraelita Hitközség. 600 pld.

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
15,58
EUR
,
17,12
USD
Number of bids:
1
Moess Alfréd: Pest megye és Pest-Buda zsidóságának demográfiája. 1749-1846. Scheiber Sándor előszavával. Magyarországi Zsidó Hitközségek Monográfiái. 2. Bp., 1968, Magyar Izraeliták Országos Képviselete, 175+1 p. Kiadói papírkötésben. Megjelent 1000 példányban.
17396.
 

Moess Alfréd: Pest megye és Pest-Buda zsidóságának demográfiája. 1749-1846. Scheiber Sándor előszavával. Magyarországi Zsidó Hitközségek Monográfiái. 2. Bp., 1968, Magyar Izraeliták Országos Képviselete, 175+1 p. Kiadói papírkötésben. Megjelent 1000 példányban.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
15,58
EUR
,
17,12
USD
Number of bids:
0
Zajti Ferenc: Zsidó volt-e Jézus. Bp., 1999. Press + print. Kiadói papírkötés.
17397.
 

Zajti Ferenc: Zsidó volt-e Jézus. Bp., 1999. Press + print. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
11,21
EUR
,
12,33
USD
Number of bids:
0
Élie Barnavi. A zsidó nép világtörténete Bp., 1995. Gemini Kiadó, Kiadói egészvászon kötésben, matrica nyomával
17398.
 

Élie Barnavi. A zsidó nép világtörténete Bp., 1995. Gemini Kiadó, Kiadói egészvászon kötésben, matrica nyomával

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
15,58
EUR
,
17,12
USD
Number of bids:
0
A Chok lYisrael két kötete: Sefer Bereshit; Sefer Dvarim. h. n., é. n., Books Export Enterprises Ltd. A vilniusi Romm-féle kiadás reprintje. Gazdagon díszített műbőr kötésben, jó állapotban.
17399.
 

A Chok l'Yisrael két kötete: Sefer Bereshit; Sefer Dvarim. h. n., é. n., Books Export Enterprises Ltd. A vilniusi Romm-féle kiadás reprintje. Gazdagon díszített műbőr kötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
9,35
EUR
,
10,27
USD
Number of bids:
0
A budapesti Zsidó Múzeum. Szerk.: Benoschofsky Ilona és Scheiber Sándor. Bp., 1987, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
17400.
 

A budapesti Zsidó Múzeum. Szerk.: Benoschofsky Ilona és Scheiber Sándor. Bp., 1987, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3,12
EUR
,
3,42
USD
Number of bids:
0
Galambos Péter: Emlék nagyapámnak, Fendrich Lipótnak. Bp., 2014. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17401.
 

Galambos Péter: Emlék nagyapámnak, Fendrich Lipótnak. Bp., 2014. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
6,23
EUR
,
6,85
USD
Number of bids:
0
Jossi Sterns Jerusalem. Dave Foster szövegével. Jeruzsálem,1980,Keter. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A művész, Jossi Stern (1923-1992) által dedikált.
17402.
 

Jossi Stern's Jerusalem. Dave Foster szövegével. Jeruzsálem,1980,Keter. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A művész, Jossi Stern (1923-1992) által dedikált.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,98
EUR
,
5,48
USD
Number of bids:
1
Karády Viktor: Zsidóság, polgárosodás, asszimiláció. Tanulmányok. KonTEXTus könyvek. Bp.,1997,Cserépfalvi. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
17403.
 

Karády Viktor: Zsidóság, polgárosodás, asszimiláció. Tanulmányok. KonTEXTus könyvek. Bp.,1997,Cserépfalvi. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
5,61
EUR
,
6,16
USD
Number of bids:
0
Várnai Pál: Életeim. hn.,2011, Zachor Alapítvány. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17404.
 

Várnai Pál: Életeim. hn.,2011, Zachor Alapítvány. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
4,36
EUR
,
4,79
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

356. Auction:
Payment deadline is 1 November

357. Auction:
From 29 October to 7 November
Payment deadline is 15 November
Viewing: From 4 to 7 November
 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Here you can follow the items of the major auction as they are called at the Budapest auction hall.
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment