Books: Hunting

Number of items: 32

Dr. Majer Antal: Magyarország erdőtársulásai. (Az erdőműveléstan alapjai.) Bp.,1968, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 700 példányban.
17196.

5 000 HUF
17197.

4 800 HUF
12,97
14,12
Szederjei, Ákos-Sartorius, Otto: Die Goldmedaillenhirsche Ungarns. A borító rajza Lukáts Kató munkája. Bp,1960, Terra, 459 p. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér fotó anyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban./  Szederjei, Ákos-Sartorius, Otto: Die Goldmedaillenhirsche Ungarns. The illustration of the paper cover by Kató Lukáts. Bp., 1960, Terra, 459 p. In German language. With black and white photos. Linen-binding, in little bit raunchy paper cover.
17198.

4 200 HUF
11,35
12,35
Répássy Miklós: Édesvízi halászat és halgazdaság. A m. kir. földmívelésügyi miniszter kaidványa 15. sz. Bp., 1914, Pallas Részvénytársaság Nyomdája. Félvászon kötés, gerincnél levált, kopottas állapotban.
17199.

4 000 HUF
Ferenczy Dénes: A magyar horgászat kézikönyve. Bp.,2003, Fish. Kiadói papírkötés.
17200.

1 000 HUF
A horgászat kézikönyve. Szerk.: Vigh József. Bp., 1964, Sport. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
17201.

2 000 HUF
Bársony István: Magyar földön. Természet és vadászat. Bp., é. n., Athenaeum. Második kiadás. Kiadói papírkötésben
17202.

2 400 HUF
17203.

1 000 HUF
Bársony István: Erdőn, mezőn. Vadásztörténetek. Bp.,1962, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
17204.

800 HUF
Nagy Domokos Imre: A vadászat a festészetben. Bp., 1972, Corvina Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói javított papír védőborítóval, jó állapotban.
17205.

1 000 HUF
Vadászati világkiállítás. Trófeakatalógus. Bp., 1971, Globus-ny. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.
17206.

1 000 HUF
17207.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF