Books: History

Number of items: 191

15719.

10 000 HUF
27,03
29,41
15720.

5 000 HUF
15721.

2 800 HUF
7,57
8,24
15722.

2 000 HUF
Báró Werkmann Károly: Ottó. Őrgróf Pallavicini György bevezetésével. Ford.: Dercsikay István. Bp.,1932, Gellért,(Pápai Ernő-ny.), 1 t.+207 p.+ 15 t. Átkötött kopott félvászon-kötésben, az eredeti elülső papírborítót bekötötték.
15723.

2 000 HUF
15724.

3 600 HUF
9,73
10,59
Mátyás Király emlékkönyv születésének ötszázéves évfordulójára I-II. Szerk.: Lukinich Imre. Bp., é.n. (1940), Franklin-Társulat, 574+1+522+2 p. Kiadói félbőrkötésben, szép állapotban.
15725.

8 000 HUF
Alfred Rambaud: Oroszország története eredetétől kezdve 1884-ig. Fordította Laukó Albert I-II. kötet. Bp., 1890, MTA, VIII+432+446 p. Kihajtható térképekkel. Kiadói egészvászon sorozatkötésben, Müller-kötés, márványozott lapélekkel, beragasztott újságkivágásokkal, az I. kötetben 1919-es bélyegekkel, jó állapotban.
15726.

6 000 HUF
15727.

8 000 HUF
15728.

4 800 HUF
12,97
14,12
Torma István (szerk.): Magyarország régészeti topográfiája. 3. kötet Devecseri, Sümegi járás régészeti topográfiája. Bp., 1970, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval térképmellékletekkel.
15729.

8 000 HUF
15730.

3 600 HUF
9,73
10,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF