https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: History

Number of items: 191

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Félbemaradt reformkor. Miért akadt el az ország keresztény humanista megújulása? Róma, 1990, Tip. Ugo Detti. Kiadói papírkötés, jó állapotban.  Az egyik szerző, Kovács K. Zoltán (1924-2008) által Beke Margit (1939-) történész, levéltáros részére dedikált példány.
16575.

Félbemaradt reformkor. Miért akadt el az ország keresztény humanista megújulása? Róma, 1990, Tip. Ugo Detti. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Az egyik szerző, Kovács K. Zoltán (1924-2008) által Beke Margit (1939-) történész, levéltáros részére dedikált példány.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Máig ható múlt. A Budapest Református Teológiai Akadémia hallgatói az 1956-os forradalomban. Szerk.: Horváth Erzsébet-Komlósi Péter. Bp.,2016, Magyarországi Református Egyház Zsinati Levéltára. Kiadói kartonált papírkötés,
16576.

Máig ható múlt. A Budapest Református Teológiai Akadémia hallgatói az 1956-os forradalomban. Szerk.: Horváth Erzsébet-Komlósi Péter. Bp.,2016, Magyarországi Református Egyház Zsinati Levéltára. Kiadói kartonált papírkötés,

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Number of bids:
0
Mátyás a kortársak között. Írások. Levelek. A bevezetőt írta: Elekes Lajos. A szövegeket vál.: H. Balázs Éva. Aurora V. Bp.,1957, Bibliotheca. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.   A válogató történész, H. Balázs Éva (1915-2006) dedikációjával.
16577.

Mátyás a kortársak között. Írások. Levelek. A bevezetőt írta: Elekes Lajos. A szövegeket vál.: H. Balázs Éva. Aurora V. Bp.,1957, Bibliotheca. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. A válogató történész, H. Balázs Éva (1915-2006) dedikációjával.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Vegyes könyv tétel, 4 db  Végh Mihály: Tüköry Lajos a magyar és olasz szabadságharc hőse. Bp.,1961, Hazafias Népfront. Kiadói papírkötés.  Katona Tamás: Jeles napok. Emlékezünk. 1849. október 6. Jeles Napok 10. Bp., 1999, Magyar Honvédség Tájékoztatási és Médiaközpont.   A Hazáért. Honvédelem és hazafiság (896-1848) a magyarországi művészetben. Szerk.: Baranyi Judit, Varga István, Dr. Zachar József. Bp.,1985, Ernst Múzeum. Kiadói papírkötés.   Györkei Jenő-Csákváriné Kottra Györgyi: National Relics. A History of the War Banners of the Hungarian Revolution and War of Independence. 1848-49. K. Király Béla bevezetésével. Atlantic Studies on Societyy in Change. No. 115. Bp.,2001, Zrínyi. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
16578.

Vegyes könyv tétel, 4 db Végh Mihály: Tüköry Lajos a magyar és olasz szabadságharc hőse. Bp.,1961, Hazafias Népfront. Kiadói papírkötés. Katona Tamás: Jeles napok. Emlékezünk. 1849. október 6. Jeles Napok 10. Bp., 1999, Magyar Honvédség Tájékoztatási és Médiaközpont. A Hazáért. Honvédelem és hazafiság (896-1848) a magyarországi művészetben. Szerk.: Baranyi Judit, Varga István, Dr. Zachar József. Bp.,1985, Ernst Múzeum. Kiadói papírkötés. Györkei Jenő-Csákváriné Kottra Györgyi: National Relics. A History of the War Banners of the Hungarian Revolution and War of Independence. 1848-49. K. Király Béla bevezetésével. Atlantic Studies on Societyy in Change. No. 115. Bp.,2001, Zrínyi. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Vasi honismereti és helytörténeti közlemények 1997/3. Szerk.: Kuntár Lajos, Mayer László. Szombathely, 1997, Vas Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16580.

Vasi honismereti és helytörténeti közlemények 1997/3. Szerk.: Kuntár Lajos, Mayer László. Szombathely, 1997, Vas Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Lakatos Pál: Országrontók. Bp., 2003, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által dedikált.
16581.

Lakatos Pál: Országrontók. Bp., 2003, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által dedikált.

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
1
Vadnai Béla: Verespataktól Lőcséig. (A magyar biztosítás története a XIX. századig.) A közművelődés könyvei 3. szám. Bp.,1942, Országos Közművelődési Szövetség (Országos Közművelődési Tanács), K. V. Filmnyomda-ny.), 3 p. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti papírborítót bekötötték. Vadnai Béla kártyájával.
16582.

Vadnai Béla: Verespataktól Lőcséig. (A magyar biztosítás története a XIX. századig.) A közművelődés könyvei 3. szám. Bp.,1942, Országos Közművelődési Szövetség (Országos Közművelődési Tanács), K. V. Filmnyomda-ny.), 3 p. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti papírborítót bekötötték. Vadnai Béla kártyájával.

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Number of bids:
0
Tálasi István: Kiskunság. Budapest, 1977, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, műanyag védőfóliában, intézményi bélyegzővel.
16583.

Tálasi István: Kiskunság. Budapest, 1977, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, műanyag védőfóliában, intézményi bélyegzővel.

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
4
Hans Jantzen: Die Gotik des Abendlandes. Idee und Wandel. Köln,1963,M. DuMont Schauberg. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben. / Paperbinding, in German language.
16584.

Hans Jantzen: Die Gotik des Abendlandes. Idee und Wandel. Köln,1963,M. DuMont Schauberg. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben. / Paperbinding, in German language.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Bartucz Lajos: Fajkérdés, fajkutatás. 58 fekete-fehér ábrával és 43 fotóval illusztrálva. Bp., é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben, kissé fakó borítóval és gerinccel.
16585.

Bartucz Lajos: Fajkérdés, fajkutatás. 58 fekete-fehér ábrával és 43 fotóval illusztrálva. Bp., é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben, kissé fakó borítóval és gerinccel.

 
Sold
Starting price:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Number of bids:
1
Baross Gábor. Szerk.: Frisnyák Zsuzsa. Bp.,1997, Dinasztia Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16586.

Baross Gábor. Szerk.: Frisnyák Zsuzsa. Bp.,1997, Dinasztia Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
Bíró Ferenc: A felvilágosodás korának magyar irodalma. Bp.,1998, Balassi Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16587.

Bíró Ferenc: A felvilágosodás korának magyar irodalma. Bp.,1998, Balassi Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment