Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 76

1899 Háztartás. A magyar háziasszony közlönye. V évf. 1-36. szám. 1899. jan. 1-1899. dec. 20.+A Háztartás 1899. évi karácsonyi melléklete. Teljes évfolyam. Szerk.: Kürthy Emilné. Bp.,1900, Athenaeum, 10+5751+15+1 p. Korabeli reklámokkal, receptekkel, érdekességekkel. Szövegközti illusztrációkkal. Félvászon-kötésben. +A Czentiméter szak- és divatlap egy melléklete.
17120.

1899 Háztartás. A magyar háziasszony közlönye. V évf. 1-36. szám. 1899. jan. 1-1899. dec. 20.+A "Háztartás" 1899. évi karácsonyi melléklete. Teljes évfolyam. Szerk.: Kürthy Emilné. Bp.,1900, Athenaeum, 10+5751+15+1 p. Korabeli reklámokkal, receptekkel, érdekességekkel. Szövegközti illusztrációkkal. Félvászon-kötésben. +A Czentiméter szak- és divatlap egy melléklete.

8 000 HUF
24,92
27,40
Rézi néni: Szegedi szakácskönyv. Ezernél több ételkészítési utasítással. Igazi magyar konyha. Bp., Athenaeum. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17121.

5 000 HUF
15,58
17,12
18
17122.

4 000 HUF
12,46
13,70
Fornády Elemér: A borkezelés mestersége. Gyakorlati borgazdaság. Bp.,1941, Budapesti Szállodások és Vendéglősök Ipartestülete, 4+256+4 p. Kiadói javított gerincű félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kötéstáblákkal.
17123.

2 200 HUF
6,85
7,53
Jávorka Sándor: A magyar flóra kis határozója. Bp., 1926, Studium, XXXV+324+XLVII p. A rajzokat Csapody Vera készítette. Korabeli félvászon kötésben.
17124.

2 400 HUF
7,48
8,22
17125.

10 000 HUF
31,15
34,25
17126.

3 800 HUF
11,84
13,01
Dr. Soós Aladár: Étrendi előírások a gyakorlatban. Előszóval ellátta: Dr. Korányi Sándor. Bp.,1932, Orvosi Hetilap,(Kir. M. Egyetemi Nyomda-ny.) Harmadik, bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
17127.

1 200 HUF
3,74
4,11
17128.

6 000 HUF
18,69
20,55
Marie Schandri: Regensburger Kochbuch./Anna Huber: Die vollständige Fastenküche oder praktische Anleitung zur Bereitung von Faltenpreisen. Zugleich ein Anhang zu jedem Kochbuche von - -. Regensburg, 1892, Alfred Coppenrath, V-XLI+3+508+142 p. Német nyelven. Kopott egészvászon-kötésben, sérült, javított gerinccel, a címlap és pár lap hiányzik, az utolsó két lap sérült, hiányos.
17129.

6 000 HUF
18,69
20,55
Gundel Ferenc-Dr. Ketter László: Vendéglátóipari értékesítés. Bp.,1972, Közgazdasági és Jogi. Kiadói papírkötés. Megjelent 2100 példányban.
17130.

1 000 HUF
3,12
3,42
Szemere László: A téli fülőkegomba. (Collybia Vellitipes Curt.) Az ínséges idők gombája. Különlenyomat KKött Kertészeti Közlönyéből. Pécs, 1930, Pécsi Irodalmi és Könyvnyomdai Rt, 22 p. Kiadói papírkötés.
17131.

800 HUF
2,49
2,74

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

356. Auction:
Payment deadline is 1 November

357. Auction:
From 29 October to 7 November
Payment deadline is 15 November
Viewing: From 4 to 7 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.