Books: Architecture, Art

Number of items: 162

Maurer Dóra: Rézmetszet, rézkarc. Műhelytitkok. Bp.,1976,Corvina. Kiadói papírkötés.
16671.

1 000 HUF
Banner Zoltán: Mohy Sándor. Bukarest, 1982, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban
16672.

1 000 HUF
B. Supka Magdolna: Aba-Novák Vilmos. Bp., 1966, Corvina. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben.
16673.

1 000 HUF
1969 Vasarely. Kiállítási katalógus. Bp.,1969, Műcsarnok. Kiadói papírkötésben, a borítón a műanyag fólia borítás szakadozott.
16674.

1 000 HUF
Magyar Népművészet sorozat két kötete (1., 3.):  Domanovszky György: Magyar nép kerámia.; Gáborjáni Alice: Magyar népviseletek. Bp.,1968-1969, Corvina. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16675.

1 200 HUF
Nékám Lívia: La porcelaine de Meissen. Bp., 1980, Corvina Kiadó. Francia nyelven. Képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
16676.

1 000 HUF
V. Ember Mária: Régi textíliák. Bp.,1980, Magyar Helikon-Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
16677.

1 000 HUF
Antique Intaglios in the Hermitage Collecection. Leningrad, 1976, Aurora Art Publishers. Kiadói egészvászon-kötés, karton-tokban, színes illusztrációkkal, angol és orosz nyelven. Jó állapotban. Antik kámeák az Ermitázs gyűjteményében./ Linenbinding, in English and Russian language.
16678.

2 400 HUF
Arany János balladái. Buday György 18 lapszámozáson belüli egészoldalas fametszetével. Kolozsvár, 1933, Erdélyi Szépmíves Céh, (Minerva-ny.), 134+4 p. Kiadói papírkötésben, javított gerinccel.
16679.

1 000 HUF
9
Canet, Antonio: Cecilia Valdes. 1879 mayo 1979. Grabados en xilografia y linoleo. Habana, 1983, Editorial Letras Cubanas. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16680.

800 HUF
P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Bp., 1977, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata -- Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16681.

800 HUF
Katona Imre: A habán kerámia Magyarországon. Bp., 1976, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, jó állapotban.
16682.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF