https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Architecture, Art

Number of items: 162

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Egyed László: Boldog születésnapot Picasso! Bp., 1991, Cserépfalvi-Font. DEDIKÁLT! 74/300. számozott példány. Kiadói papírmappában, kis hibával.
16659.

Egyed László: Boldog születésnapot Picasso! Bp., 1991, Cserépfalvi-Font. DEDIKÁLT! 74/300. számozott példány. Kiadói papírmappában, kis hibával.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
B. Nagy Margit: Várak, kastélyok, udvarházak. Ahogy a régiek látták. XVII-XVIII. századi erdélyi összeírások és leltárak. Bukarest, 1973, Kriterion, 409 p.+ 31 t. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés,
16660.

B. Nagy Margit: Várak, kastélyok, udvarházak. Ahogy a régiek látták. XVII-XVIII. századi erdélyi összeírások és leltárak. Bukarest, 1973, Kriterion, 409 p.+ 31 t. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés,

 
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
12,97
EUR
,
14,12
USD
Number of bids:
0
Petőfi Sándor: A helység kalapácsa. Varga Győző grafikus illusztrációival. Bp.,2010, Mester Nyomda. Kiadói papírkötés. A grafikus által dedikált.
16661.

Petőfi Sándor: "A helység kalapácsa." Varga Győző grafikus illusztrációival. Bp.,2010, Mester Nyomda. Kiadói papírkötés. A grafikus által dedikált.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
1
2002 Deim Pál. 2 db kiállítási katalógus, egyik dedikált
16662.

2002 Deim Pál. 2 db kiállítási katalógus, egyik dedikált

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Ács Piroska: Szelencék titkai. Bp.,1994, Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
16663.

Ács Piroska: Szelencék titkai. Bp.,1994, Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Fotográfozásról. Szerk. és a fejezetbevezetőket írta: Bán András. Bp.,é.n.,Múzsák. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötésben.
16664.

Fotográfozásról. Szerk. és a fejezetbevezetőket írta: Bán András. Bp.,é.n.,Múzsák. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Erdész László - Erdész Barna: Vajda Lajos 33 év - 33 mű. Szentendre, 2008, Erdész Galéria & Design. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
16665.

Erdész László - Erdész Barna: Vajda Lajos 33 év - 33 mű. Szentendre, 2008, Erdész Galéria & Design. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
Lükő Gábor: A magyar lélek formái. Bp.,1942, Exodus,(Sylvester Rt.-ny.), 340 p.+XL(fekete-fehér)+4 (színes) t. Első kiadás. Ex libris-szel. Szövegközti illusztrációkkal. Átkötött egészvászon-kötés.
16666.

Lükő Gábor: A magyar lélek formái. Bp.,1942, Exodus,(Sylvester Rt.-ny.), 340 p.+XL(fekete-fehér)+4 (színes) t. Első kiadás. Ex libris-szel. Szövegközti illusztrációkkal. Átkötött egészvászon-kötés.

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
0
Sárádi Kálmán: Kovácsműves alkotások. Bp., 1981, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16667.

Sárádi Kálmán: Kovácsműves alkotások. Bp., 1981, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
3
Dr. Tímár László: Albrecht Dürer Della Simmetria Dei Corpi Humani. Bp., 1979, Richter Gedeon. Angol nyelven, kiadói papírkötésben. / In English, paperback
16668.

Dr. Tímár László: Albrecht Dürer Della Simmetria Dei Corpi Humani. Bp., 1979, Richter Gedeon. Angol nyelven, kiadói papírkötésben. / In English, paperback

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Merényi Ferenc: A magyar építészet 1867-1967. Műszaki Könyvkiadó, 1970. Kiadói kartonálás
16669.

Merényi Ferenc: A magyar építészet 1867-1967. Műszaki Könyvkiadó, 1970. Kiadói kartonálás

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
La Cte Henri Delaborde: La gravure précis élémentaire des ses origines, de ses procédés et de son histoire. Bibliothéque de l enseignement des Beaux-Arts. Paris,1882, Ancienne Maison Quantin, 303 p. Nouvelle édition. Francia nyelven. Egészoldalas és szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés.
16670.

La Cte Henri Delaborde: La gravure précis élémentaire des ses origines, de ses procédés et de son histoire. Bibliothéque de l enseignement des Beaux-Arts. Paris,1882, Ancienne Maison Quantin, 303 p. Nouvelle édition. Francia nyelven. Egészoldalas és szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment