Tétel

Catalogue number:

12826.
357. Closed Online auction
Scout

Description:

Ernest Thompson Seton: Két kis vadóc. Két fiú kalandjai. Úgy éltek, mint indiánok és sokat tanultak az erdőn. Írta és rajzolta: Ernest Thompson Seton. Fordította Temesi Győző. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 126 p.+10 t. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.

3 000 HUF
9,35 EUR, 10,27 USD

My bid:

0 HUF

Share:

Facebook Twitter G +

Photo of the item taken by : ruzicska_ágnes

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.