https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Scout

Number of items: 11

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1933 Jamboree Gödöllő utazási kitűző, 11. altábor (szakadással) / Jamboree paper badge for discounted rail travel, Camp 11 with tear
12822.
 

1933 Jamboree Gödöllő utazási kitűző, 11. altábor (szakadással) / Jamboree paper badge for discounted rail travel, Camp 11 with tear

 
Sold
Starting price:
7 000 HUF
21,21
EUR
,
21,88
USD
Number of bids:
1
1933 Jamboree Gödöllő utazási kitűző, 6. altábor / Jamboree paper badge for discounted rail travel, Camp 6
12823.
 

1933 Jamboree Gödöllő utazási kitűző, 6. altábor / Jamboree paper badge for discounted rail travel, Camp 6

 
Sold
Starting price:
7 000 HUF
21,21
EUR
,
21,88
USD
Number of bids:
7
Tamás 1938 jelzéssel: Cserkész grafika. Megjelent. Ceruza, papír. Jelzett. 18x14 cm
12824.
 

Tamás 1938 jelzéssel: Cserkész grafika. Megjelent. Ceruza, papír. Jelzett. 18x14 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
6,06
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Czakó jelzéssel: Megalakult a Kacsa őrs. Cserkész grafika.Tus, papír. Jelzett. 10x23 cm
12825.
 

Czakó jelzéssel: Megalakult a Kacsa őrs. Cserkész grafika.Tus, papír. Jelzett. 10x23 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
6,06
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Ernest Thompson Seton: Két kis vadóc. Két fiú kalandjai. Úgy éltek, mint indiánok és sokat tanultak az erdőn. Írta és rajzolta: Ernest Thompson Seton. Fordította Temesi Győző. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 126 p.+10 t. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.
12826.
 

Ernest Thompson Seton: Két kis vadóc. Két fiú kalandjai. Úgy éltek, mint indiánok és sokat tanultak az erdőn. Írta és rajzolta: Ernest Thompson Seton. Fordította Temesi Győző. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 126 p.+10 t. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
9,09
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
cca 1930 Cserkész életképek, 6 db, 8×14 és 15×24 cm közötti méretekben
12827.
 

cca 1930 Cserkész életképek, 6 db, 8×14 és 15×24 cm közötti méretekben

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
5,45
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
1915 Cserkészavatás és csapatszemle a Nagykovácsi-réten 1915. júniusában, 2 db kartonra ragasztott fotó, 16×22 cm
12828.
 

1915 Cserkészavatás és csapatszemle a Nagykovácsi-réten 1915. júniusában, 2 db kartonra ragasztott fotó, 16×22 cm

 
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
48,48
EUR
,
50,00
USD
Number of bids:
0
1933 Jamboree Budapest Hungaria, illusztrált német nyelvű füzet a Jamboree-ról / 1933 Jamboree Budapest Hungary, in German language
12829.
 

1933 Jamboree Budapest Hungaria, illusztrált német nyelvű füzet a Jamboree-ról / 1933 Jamboree Budapest Hungary, in German language

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
9,09
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
1932 A 13. számú Magyar Királyi Állami Gépgyári Ezermester Cserkészcsapat próbafüzete, bejegyzésekkel, 18p
12830.
 

1932 A 13. számú Magyar Királyi Állami Gépgyári Ezermester Cserkészcsapat próbafüzete, bejegyzésekkel, 18p

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
9,09
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
cca 1920-1940 Meghívó a makói cserkészlány csapatoknak a vármegyeháza dísztermében tartandó avatási ünnepélyére, kézzel festett, jelzett, 9x14 cm.
12831.
 

cca 1920-1940 Meghívó a makói cserkészlány csapatoknak a vármegyeháza dísztermében tartandó avatási ünnepélyére, kézzel festett, jelzett, 9x14 cm.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3,03
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
1937 Cserkész jutalom bélyegek emléklapon
12832.
 

1937 Cserkész jutalom bélyegek emléklapon

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
6,06
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
24

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

366. Auction:
From 10 to 19 March
Payment deadline is 3 April
Viewing: From 16 to 19 March

367. Auction:
From 24 March to 2 April
Payment deadline is 17 April
Viewing: From 30 March to 2 April

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment