https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Maps

Number of items: 54

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1925 Gyöngyös és Verpelét környéke, térkép, 1:75000, m. kir. állami térképészet, hajtott, kis szakadásokkal, 44,5×60 cm
12981.

1925 Gyöngyös és Verpelét környéke, térkép, 1:75000, m. kir. állami térképészet, hajtott, kis szakadásokkal, 44,5×60 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
1929 A Mecsek-hegység, Kirándulók Térképe 20/a, kiadja: Magyar Királyi Állami Térképészet, 48×55 cm
12982.

1929 A Mecsek-hegység, Kirándulók Térképe 20/a, kiadja: Magyar Királyi Állami Térképészet, 48×55 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
JRO Taschenatlas. Szerk.: Thiele, R. A. München, 1941, JRO-Verlag. Kicsit kopott papírkötésben, jó állapotban.
12983.

JRO Taschenatlas. Szerk.: Thiele, R. A. München, 1941, JRO-Verlag. Kicsit kopott papírkötésben, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
2
cca 1900 Klökner Péter. Székesfehérvár térképe 28x34 cm
12984.

cca 1900 Klökner Péter. Székesfehérvár térképe 28x34 cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
20
cca 1881-1902 Bánátot ábrázoló térképek, 15 db, 1:75.000, vászonra kasírozva, változó, de nagyrészt jó állapotban.
12985.

cca 1881-1902 Bánátot ábrázoló térképek, 15 db, 1:75.000, vászonra kasírozva, változó, de nagyrészt jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
1
Vegyes térkép tétel, nagyrészt újságkivágások és -mellékletek, közte néhány háborús is, egy mappányi
12986.

Vegyes térkép tétel, nagyrészt újságkivágások és -mellékletek, közte néhány háborús is, egy mappányi

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
3
1748 Belli ab obitu Caroli VI imperatoris usque ad pacem Dresdae ... factam tam in Germania quam Belgio ob successionem Austriacum gesti theatrum geographice delineatum, az osztrák örökösödési háború csatái, részben színes rézmetszet, papír, Lorenz Jacob Kraus -- Homannis heredes, felcsavarva, a hajtás mentén kis sérüléssel, 53×62 cm
12987.

1748 Belli ab obitu Caroli VI imperatoris usque ad pacem Dresdae ... factam tam in Germania quam Belgio ob successionem Austriacum gesti theatrum geographice delineatum, az osztrák örökösödési háború csatái, részben színes rézmetszet, papír, Lorenz Jacob Kraus -- Homannis heredes, felcsavarva, a hajtás mentén kis sérüléssel, 53×62 cm

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Number of bids:
0
1750 Mappa specialis principatus Halberstadtis - Halberstadt térképe. Johann Baptist Homann:. Színezett rézmetszet / Map of Princedom Halberstadt . Belgium. Colored copper plate engraving. 63x55 cm
12988.

1750 Mappa specialis principatus Halberstadtis - Halberstadt térképe. Johann Baptist Homann:. Színezett rézmetszet / Map of Princedom Halberstadt . Belgium. Colored copper plate engraving. 63x55 cm

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
54,05
EUR
,
58,82
USD
Number of bids:
0
1785 Das Königreich Hungarn. Magyarország a román fejedelemségek és a török birodalom térképe. Johann Christoph Rhode; Partes confines Trium Magnorum Imperiorum Austriaci Russici et Osmanici c. művéből Színezett rézmetszet. Jelzés nélkül. Széles margókkal, beszakadásokkal. / Etched map Hungary and the Romanian duchies. 48x48 cm.
12989.

1785 Das Königreich Hungarn. Magyarország a román fejedelemségek és a török birodalom térképe. Johann Christoph Rhode; Partes confines Trium Magnorum Imperiorum Austriaci Russici et Osmanici c. művéből Színezett rézmetszet. Jelzés nélkül. Széles margókkal, beszakadásokkal. / Etched map Hungary and the Romanian duchies. 48x48 cm.

 
The item is not available
Starting price:
40 000 HUF
108,11
EUR
,
117,65
USD
Number of bids:
0
Sohr-Berghaus Universal-Atlas der neueren Erdbeschreibung über alle Theile der Erde in 114 Blättern. Herausgegeben von Dr. K. Sohr und F. Handtke. 5. Auflage. Glogau, 1857. Flemming. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, részben hiányos gerinccel, erősen foltos lapokkal / With missing spine. Most of the pages are stained
12990.

Sohr-Berghaus Universal-Atlas der neueren Erdbeschreibung über alle Theile der Erde in 114 Blättern. Herausgegeben von Dr. K. Sohr und F. Handtke. 5. Auflage. Glogau, 1857. Flemming. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, részben hiányos gerinccel, erősen foltos lapokkal / With missing spine. Most of the pages are stained

 
The item is not available
Starting price:
36 000 HUF
97,30
EUR
,
105,88
USD
Number of bids:
0
1991 Motoring Atlas of Great Britain, 140p
12991.

1991 Motoring Atlas of Great Britain, 140p

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Bologna látképe, színezett mélynyomás, reprint, üvegezett fa keretben, 22x61 cm.
12992.

Bologna látképe, színezett mélynyomás, reprint, üvegezett fa keretben, 22x61 cm.

 
The item is not available
Starting price:
4 200 HUF
11,35
EUR
,
12,35
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment