Number of items: 189
2034019
11243
356
Other collectibles
Zsolnay eozin mázas kislány korsóval, jelzett, hibátlan, m: 7 cm
3 000 HUF
2033711
11244
356
Other collectibles
Zsolnay eozin mázas váza, jelzett, hibátlan, m:26 cm
8 000 HUF
2033722
11245
356
Other collectibles
Zsolnay repesztett mázas váza, jelzett, hibátlan, m: 28 cm
6 000 HUF
2033655
11246
356
Other collectibles
Zsolnay eozin mázas rákos tál, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 17 cm
5 000 HUF
2033555
11247
356
Other collectibles
Zsolnay apró virágos teás készlet, matricás, jelzett, kopásnyomokkal
6 000 HUF
2033559
11248
356
Other collectibles
Zsolnay hiányos 12 személyes készlet, egyik tál repedt, jelzett, kopott, összesen: 50 db
18 000 HUF
1955401
11249
356
Other collectibles
Zsolnay búzavirágmintás ékszertartó, kézzel festett, jelzett, apró mázhibával, 10×10×6 cm
3 000 HUF
2035213
11250
356
Other collectibles
Zsolnay váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
1 200 HUF
2036019
11251
356
Other collectibles
Zsolnay mokkás csésze aljjal 3 db, Matricás, jelzett, hibátlan.
1 200 HUF
2038910
11252
356
Other collectibles
Zsolnay "Nádor" sörös korsó, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 12 cm
2033653
11253
356
Other collectibles
Hollóházi piros-fehér csésze + cukortartó + hamutálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, különböző méretben
1 000 HUF
2010765
11254
356
Other collectibles
Hollóházi porcelán focista, kézzel festett, jelzett, talpán sérüléssel, m: 20 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m