Books: Travelling, Local History

Number of items: 233

15000.

40 000 HUF
108,11
117,65
15001.

5 000 HUF
A Magas Tátra részletes kalauza. Szerk.: Hefty Gy. Andor, Vigyázó János. I.-II. köt. Bp., 1914, Turistaság és Alpinizmus. Egészvászon kötésben. I. kötet borítója foltos, sérült
15002.

5 000 HUF
dr. Thirring-Vigyázó: Magyaróvár. Részletes helyi útikalauzok sorozat Bp., 1932. Térkép melléklettel
15003.

1 000 HUF
Bodnár Bálint: Kisvárda környéke népmesék. A meseillusztrációkat készítette: Huszár István festőművész. Jósa András Múzeum Kiadványai 18. Nyíregyháza, 1980, Jósa András Múzeum, 174 p. Kiadói papírkötés, egy lap kijár. Megjelent 1000 példányban.
15004.

5 000 HUF
15005.

4 800 HUF
12,97
14,12
Uram, te voltál hajlékunk nemzedékről nemzedékre. A bácsfalusi evangélikus egyházközség története. Szerk.: Kovács Lehel István. Hétfalu Könyvek. Négyfalu, 2011, Bácsfalusi Evangélikus-Lutheránus. Kiadói papírkötés.
15006.

4 800 HUF
12,97
14,12
Keszei Dénes: Nagycenk múltja és jelene. (Monográfia.) Sopron, 1983, Széchényi Nyomda. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
15007.

4 000 HUF
15008.

4 000 HUF
A Sándor-palota írásban és képben. Szerk.: Sinkó Katalin. Bp.,2003, Akadémiai Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadó kartontokban. Mádl Ferenc (1931-2011) jogász, köztársasági elnök ajándékozási soraival, aláírásával, dátumozva.
15009.

5 000 HUF
15010.

6 000 HUF
15011.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF