Books: Religion

Number of items: 51

17288.

60 000 HUF
162,16
176,47
17289.

80 000 HUF
216,22
235,29
17290.

30 000 HUF
81,08
88,24
Officium Beatae Mariae Virginis. [(Köln(?)), 1690, Gottfrid Meucher],430 p. Német nyelven. Rézmetszetű illusztrációkkal és címlappal. Aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, körbevágott, javított címlappal, hiányos.
17291.

12 000 HUF
32,43
35,29
Kultsár György: Postilliák. Alsolendva 1574. Reprint kiadás, hozzá Hubert Ildikó 2001-es magyar és szlovák nyelvű tanulmányával. Műbőr kötésben, papír tékában.
17292.

14 000 HUF
37,84
41,18
17293.

18 000 HUF
48,65
52,94
17294.

8 000 HUF
17295.

10 000 HUF
27,03
29,41
17296.

8 000 HUF
17297.

6 000 HUF
17298.

5 000 HUF
17299.

3 400 HUF
9,19
10,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF