Books: Other languages

Number of items: 17

Some british ballads. Arthur Rackham illusztrációival. London, é.n., Constable&C. Ltd. Angol nyelven, egészoldalas színes képtáblákkal. Javított gerincű aranyozott félvászon-kötésben.
17339.

8 000 HUF
17340.

50 000 HUF
135,14
147,06
17341.

20 000 HUF
54,05
58,82
Heinrich, Harrer: Wiedersehen mit Tibet. DEDIKÁLT! Innsbruck/Frankfurt, 1987, Pinguin/Umschau. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17342.

3 000 HUF
Cervantes (Saavedra, Miguel de) und Friedr. Just. Bertuch (Hrsg.), Leben und Thaten des weisen Junkers Don Quixote von Mancha. Neue Ausgabe, aus der Urschrift des Cervantes, nebst der Fortsetzung des Avellaneda I.-II. a 6 kötetből Carlsruhe (Karlsruhe), 1785. im Verlag der Schmiederschen Buchhandlung, Korabeli papírkötésben, egy lap kijár.
17343.

4 000 HUF
Schillers Sämtliche Werke. Vollständige Ausgabe in Eingem Bande.  München, Stuttgart und Tübingen,1830, J. G. Gottasche Buchhandlung, 1 t.+VI+706 p. Német nyelven. Korabeli aranyozott félbőr-kötésben. + Schillers Sämtliche Werke. Ausgabe in einem Bande. Supplement-Band. Enthaltend die Fortsetzungen der ,,Geschichte des Abfalls der vereinigten Niederlande von Carl Curths und der ,,Geschichte der dreißigjährigen Krieges von K. F. v. Woltmann. Leipzig, 1831, Friedrich Christen Wilhelm Vogel, VI+438 p. Német nyelven. Korabeli aranyozott félbőr-kötésben.  Prof Dr. Miskolczy Dezső (1894-1978) orvos, neurológus ajándékozási soraival és aláírásával Baló József (1895-1979) orvos, egyetemi tanár részére, M. Kir. Ferenc József Tudományegyetem Agykutató Intézet fejléces papírján, borítékkal.
17344.

Schiller's Sämtliche Werke. Vollständige Ausgabe in Eingem Bande. München, Stuttgart und Tübingen,1830, J. G. Gotta'sche Buchhandlung, 1 t.+VI+706 p. Német nyelven. Korabeli aranyozott félbőr-kötésben. + Schiller's Sämtliche Werke. Ausgabe in einem Bande. Supplement-Band. Enthaltend die Fortsetzungen der ,,Geschichte des Abfalls der vereinigten Niederlande" von Carl Curths und der ,,Geschichte der dreißigjährigen Krieges" von K. F. v. Woltmann. Leipzig, 1831, Friedrich Christen Wilhelm Vogel, VI+438 p. Német nyelven. Korabeli aranyozott félbőr-kötésben. Prof Dr. Miskolczy Dezső (1894-1978) orvos, neurológus ajándékozási soraival és aláírásával Baló József (1895-1979) orvos, egyetemi tanár részére, M. Kir. Ferenc József Tudományegyetem Agykutató Intézet fejléces papírján, borítékkal.

5 000 HUF
Mme Colomb: Denis le Tyran. Osvaldo Tofani egészoldal és szövegközti illusztrációival. Paris, 1883, Hachette et C. Francia nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopásnyomokkal a borítók.
17345.

3 000 HUF
Marie Clayton: Marilyn Monroe. Köln, é.n., Parragon. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kiadói kartontokban, DVD-vel.
17346.

2 000 HUF
Radnóti, Miklós: Subway stops. Fifty Poem. Translated, with an Introduction and Notes by Emery George. Ann Arbor, 1977, Artis. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
17347.

1 600 HUF
17348.

1 000 HUF
17349.

1 800 HUF
17350.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF