Books: Military

Number of items: 30

16600.

4 000 HUF
16601.

5 000 HUF
Hadifogoly magyarok története. Szerk.: Baja Benedek - Pilch Jenő - Lukinich Imre - Zilahy Lajos. 1. köt. Bp., [1930], Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kopott borítóval, laza fűzéssel, néhány kijáró lappal.
16602.

2 000 HUF
Hadtörténelem. Jegyzet a Honvéd Akadémia számára. (Kézirat gyanánt.) II-III. kötet. Szerk.: Szalai József. Bp.,1954-1955, Hadtörténelmi Intézet. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
16603.

2 400 HUF
A háborúk és hadművészet története. Szerk.: Sz. Sz. Lotockij. Bp., 1975, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
16604.

900 HUF
2,43
2,65
Stark Tamás: Hadak útján. A Magyar Királyi Honvédség a második világháborúban. Bp., 1991, Corvina. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16605.

2 000 HUF
Magyarország hadtörténete I-II. kötet. Szerk.: Liptai Ervin, Borus József, Tóth Sándor. Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Bp., 1984-1985, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói műanyag védőbortóval, jó állapotban.
16606.

2 000 HUF
16607.

1 200 HUF
16608.

3 000 HUF
Tábori Pál: Repülők. A levegő hősei. I. kötet. A magyar irodalom jelesei. Bp.,é.n., Singer és Wolfner. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva, térképpel. Kiadói egészvászon-kötés.
16609.

1 000 HUF
17
1942 Az új világháború története. Pesti Hírlap évkönyve. Kissé sérült papírkötésben
16610.

1 600 HUF
16611.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF