Books: History

Number of items: 156

15743.

10 000 HUF
27,03
29,41
15744.

12 000 HUF
32,43
35,29
Howard Carter: Tut-Ankh-Amen koporsója, és múmiája. Fordította: Dr. Balassa József. Bp., é.n., Franklin, 1 t.+232+1 p.+ 75 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kis kopásnyomokkal a borítón.
15745.

5 000 HUF
Beniczky Lajos: Beniczky Lajos bányavidéki kormánybiztos és honvédezredes visszaemlékezései és jelentései az 1848/49-iki szabadságharcról és a tót mozgalomról. Életrajzát eredeti levéltári okmányok alapján írta, a visszaemlékezéseket és jelentéseket sajtó alá rendezte Steier Lajos. Budapest, 1924. Magyar Történelmi Társulat (Magyar Tudományos Társulatok Sajtóvállalata Rt. [ny.]). IX + [3] + 786 p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15746.

5 000 HUF
Benda Kálmán (szerk.): A magyar jakobinusok iratai II. .: A magyar jakobinusok elleni felségsértési és hűtlenségi per iratai 1794-1795. Akadémiai Kiadó, 1952. Kiadói egészvászon kötésben
15747.

8 000 HUF
Huszár Károly (szerk.): Szent Imre album. A jubiláris ünnepségek története képekben. Bp., 1930 Szent Imre Jubileum Rendező Főbizottsága. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban
15748.

3 000 HUF
Fraknói Vilmos: Magyarország egyházi és politikai összeköttetései a Római Szentszékkel III. kötet 1526-1689. Bp., 1903, Szent István Társulat. Félvászon kötés. egy lap kijár.
15749.

2 800 HUF
7,57
8,24
15750.

10 000 HUF
27,03
29,41
Martin Collcutt-Marius Jansen-Isao Kumakura: A japán világ atlasza. Fordította: Kertész Balázs, Szentgyörgyi József, Tótisz András. Bp.,1997, Helikon-Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15751.

6 000 HUF
15752.

3 000 HUF
15753.

8 000 HUF
id. mezőbándi Nemes Miklós: A nagyernyei - mezőbándi Nemes nemzetség és a jászberényi Surák tímár nagycsalád élete és kora. hn., é.n., Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
15754.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF