Ships Balaton

Number of items: 10

Vitorláshajók. Bp., 1985, Ifjúsági Lap- és Könyvkiadó;
12929.

800 HUF
2,42
2,61
Halmay Lóránd: Evezősök, és motorcsónakosok kézikönyve. Bp., 1938. Gergely. R. 72p
12930.

2 600 HUF
7,88
8,50
12931.

2 000 HUF
6,06
6,54
Marjai Imre: Hajómodellezés. Bp., 1980, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötésben, az egyik sarkán ütődéssel, egyébként jó állapotban.
12932.

2 000 HUF
6,06
6,54
2 db balatoni szuvenír porcelán: Drasche bögre, matricás, jelzett, kopásokkal, m: 8 cm + Aquincumi hamuzó, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 7,5×11,5 cm
12933.

1 400 HUF
4,24
4,58
2 db balatoni szuvenír porcelán: Hollóházi kis váza, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m: 5,5 cm + Aquincumi kis tálka, kézzel festett, kopásokkal, d: 5,5 cm
12934.

1 000 HUF
3,03
3,27
Hajó alakú porcelán lámpa, gyöngyházfényű, kézzel festett, jelzés nélkül, csatlakozóval, kopásokkal, m: 24,5 cm
12935.

1 200 HUF
3,64
3,92
1985 Balaton pilot. Vitorlázóknak szóló balatoni ismertető a kikötőkről. Gyűrűs mappában
12936.

2 000 HUF
6,06
6,54
3 db Balaton könyv: Zentai Gabriella (vál.), Szigethy Ágnes (szerk.): Jer, nézd a Balatont... - A Balaton magyar költők verseiben és magyar festők képein Budapest, 2003. Távok. Karton kötésben, papír védőborítóval. + 2 db
12937.

3 db Balaton könyv: Zentai Gabriella (vál.), Szigethy Ágnes (szerk.): "Jer, nézd a Balatont..." - A Balaton magyar költők verseiben és magyar festők képein Budapest, 2003. Távok. Karton kötésben, papír védőborítóval. + 2 db

1 000 HUF
3,03
3,27
Dr. Darnay-Dornyay Béla - Dr. Zákonyi Ferenc: Balaton, útikalauz. 1957, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
12938.

1 200 HUF
3,64
3,92

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

370. Auction:
Payment deadlineis 9 June

371. Auction:
From 26 May to 4 June
Payment deadline is 19 June
Viewing: From 2 to 4 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.