Ships Balaton

Number of items: 10

Vitorláshajók. Bp., 1985, Ifjúsági Lap- és Könyvkiadó;
12929.

800 HUF
2,48
2,72
Hammer price:
800 HUF
Halmay Lóránd: Evezősök, és motorcsónakosok kézikönyve. Bp., 1938. Gergely. R. 72p
12930.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
2 600 HUF
8,07
8,84
  Add to cart
  Remove
12931.

Available
2 000 HUF
6,21
6,80
  Add to cart
  Remove
Marjai Imre: Hajómodellezés. Bp., 1980, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötésben, az egyik sarkán ütődéssel, egyébként jó állapotban.
12932.

Available
2 000 HUF
6,21
6,80
  Add to cart
  Remove
2 db balatoni szuvenír porcelán: Drasche bögre, matricás, jelzett, kopásokkal, m: 8 cm + Aquincumi hamuzó, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 7,5×11,5 cm
12933.

1 400 HUF
4,35
4,76
Hammer price:
2 000 HUF
2 db balatoni szuvenír porcelán: Hollóházi kis váza, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m: 5,5 cm + Aquincumi kis tálka, kézzel festett, kopásokkal, d: 5,5 cm
12934.

1 000 HUF
3,11
3,40
Hammer price:
1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

355. Auction:
Payment deadline is 18 October

356. Auction:
From 8 to 17 October
Payment deadline is 1 November
Viewing: From 14 to 17 October

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.