Historical documents, manuscripts

Number of items: 51

cca 1400-1500 Adam von Aldersbach (?-1260 k.) Summula sacramentorum Raymundi de Pennaforte metrificata című művének egy lapja (Unum conditum stb.), papír, a kötési oldala sérült, több kéztől származó lapszéli jegyzetekkel, rajzokkal, 2 p.
12327.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
20 000 HUF
62,11
68,03
  Add to cart
  Remove
12329.

Available
6 000 HUF
18,63
20,41
  Add to cart
  Remove
cca 1790 A Pázmándy és Pálffy család leszármazásának és öröklésének leírása
12330.

1 000 HUF
3,11
3,40
Hammer price:
2 600 HUF
cca 1800 Az olcsai Szakra család kézzel írt családfája 38x25 cm
12331.

1 000 HUF
3,11
3,40
Hammer price:
1 400 HUF
1839 Poétai osztályos tanuló kézzel írt versgyűjteménye, benne Vörösmarty, Kazinczy, Bajza, Kisfaludy, Kölcsey és mások verseivel (Szózat, Árpád ébredése, stb.), kopott vászonkötésben
12332.

Available
9 000 HUF
27,95
30,61
  Add to cart
  Remove
1872 Viola Imre: Szabad királyi Pest város tekintetes közgyűléséhez írt a városi vízvezetéki mű vizsgálatára kőzgyülésileg kiküldött bizottmány jelentése, 29+2 p.
12333.

Available
8 000 HUF
24,84
27,21
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

355. Auction:
Payment deadline is 18 October

356. Auction:
From 8 to 17 October
Payment deadline is 1 November
Viewing: From 14 to 17 October

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.