https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Antique

Number of items: 53

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Alpakka jardiniere, üveg betét nélkül, jelzett (hamis Diana fejjel), 31×14 cm, m:11,5 cm
11057.
 

Alpakka jardiniere, üveg betét nélkül, jelzett (hamis Diana fejjel), 31×14 cm, m:11,5 cm

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
15,15
EUR
,
16,34
USD
Number of bids:
1
Ezüst (Ag.) peremű ólomkristály talpas váza, csiszolt, jelzett (800), apró karcolásokkal, m: 26 cm
11058.
 

Ezüst (Ag.) peremű ólomkristály talpas váza, csiszolt, jelzett (800), apró karcolásokkal, m: 26 cm

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
18,18
EUR
,
19,61
USD
Number of bids:
8
Art deco márvány tintatartó szett, tapperrel, Welvárd és Palotay szigetelő vállalat jelzéssel , 29x18 cm
11059.
 

Art deco márvány tintatartó szett, tapperrel, Welvárd és Palotay szigetelő vállalat jelzéssel , 29x18 cm

 
The item is not available
Starting price:
5 500 HUF
16,67
EUR
,
17,97
USD
Number of bids:
0
cca 1900 Díszes fém teamelegítő, jelzett, m:30 cm
11060.
 

cca 1900 Díszes fém teamelegítő, jelzett, m:30 cm

 
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
48,48
EUR
,
52,29
USD
Number of bids:
0
cca 1880 Címeres faragott, karcolt fa fiókos doboz, alján apró repedéssel, 24×13 cm, m:16 cm
11061.
 

cca 1880 Címeres faragott, karcolt fa fiókos doboz, alján apró repedéssel, 24×13 cm, m:16 cm

 
Sold
Starting price:
4 600 HUF
13,94
EUR
,
15,03
USD
Number of bids:
1
Antik fa lovagló pálca, ezüst (Ag.) fejjel és véggel, fejen gravírozott felirattal (Odin 1888), h:74 cm
11062.
 

Antik fa lovagló pálca, ezüst (Ag.) fejjel és véggel, fejen gravírozott felirattal (Odin 1888), h:74 cm

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
24,24
EUR
,
26,14
USD
Number of bids:
4
XIX. sz.: Tűzaranyozott bíborosi lánc. Nagyméretű címeres függővel 10,5 cm Hozzá készült dobozban / Gold plated metal high priest (cardinal) chain with costuma made box.
11063.
 

XIX. sz.: Tűzaranyozott bíborosi lánc. Nagyméretű címeres függővel 10,5 cm Hozzá készült dobozban / Gold plated metal high priest (cardinal) chain with costuma made box.

 
The item is not available
Starting price:
80 000 HUF
242,42
EUR
,
261,44
USD
Number of bids:
0
XVIII. sz.: Céhbehívó tábla lakatos céh részére. Lakkozott fa. / Locksmith guild wooden table 30x29 cm
11064.
 

XVIII. sz.: Céhbehívó tábla lakatos céh részére. Lakkozott fa. / Locksmith guild wooden table 30x29 cm

 
The item is not available
Starting price:
40 000 HUF
121,21
EUR
,
130,72
USD
Number of bids:
0
Berndorf kiöntő készlet és kínáló (üvegbetét nélkül), jelzett alpakka, apró hibákkal, m: 7-21 cm, összesen: 5 db /  Berndorf alpacca set (without glass), with small wearings, h: 7-21 cm, 5 pieces in total
11065.
 

Berndorf kiöntő készlet és kínáló (üvegbetét nélkül), jelzett alpakka, apró hibákkal, m: 7-21 cm, összesen: 5 db / Berndorf alpacca set (without glass), with small wearings, h: 7-21 cm, 5 pieces in total

 
The item is not available
Starting price:
50 000 HUF
151,52
EUR
,
163,40
USD
Number of bids:
0
Nagyméretű historizáló réz kínáló. 48 cm
11066.
 

Nagyméretű historizáló réz kínáló. 48 cm

 
Sold
Starting price:
18 000 HUF
54,55
EUR
,
58,82
USD
Number of bids:
5
Szecessziós réz asztali váza üvegbetéttel 34 cm
11067.
 

Szecessziós réz asztali váza üvegbetéttel 34 cm

 
Sold
Starting price:
16 000 HUF
48,48
EUR
,
52,29
USD
Number of bids:
1
Ezüst (Ag.) fejes bambusz sétabot, jelzett, m: 91 cm
11068.
 

Ezüst (Ag.) fejes bambusz sétabot, jelzett, m: 91 cm

 
Sold
Starting price:
11 000 HUF
33,33
EUR
,
35,95
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

369. Auction:
Payment deadlineis 22 May

370. Auction:
From 12 to 21 May
Payment deadline is 5 June
Viewing: From 19 to 21 May

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June
 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment