Books: Judaica Number of items: 24
2031542
17409
355
Books: Judaica
Other collectibles
Sefer bereshit New York, Hebrew Publishing Co. A Teremtés könyve, részben elváló vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
3 000 HUF
2031436
17410
355
Books: Judaica
Other collectibles
A Chok l'Yisrael két kötete: Sefer Bereshit; Sefer Dvarim. h. n., é. n., Books Export Enterprises Ltd. A vilniusi Romm-féle kiadás reprintje. Gazdagon díszített műbőr kötésben, jó állapotban.
3 000 HUF
2028538
17411
355
Books: Judaica
Other collectibles
Fanny Neuda: Stunden der Andacht : Ein gebet- und Erbauungsbuch für Israels Frauem und Jungfrauen zur öffentlichen und häuslichen Andacht, sowie für alle Verhältnisse des weiblichen Lebens. Prague, 1871, Wolf Baicheles, VIII+152 p. Nyolcadik kiadás. Német nyelven. Kopott félvászon-kötésben.
2 800 HUF
2031381
17412
355
Books: Judaica
Other collectibles
Siddur Meirat Einayim. Tel-Aviv, 1956, Sinai Publishing. Zsidó imakönyv, kissé kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
2 000 HUF
2031560
17413
355
Books: Judaica
Other collectibles
Széfer Chájjím. Héber olvasó- és gyakorlókönyv vallásoktatás céljára. Szerk.: Weisz Pál - Grosz Ernő. 1. köt.: Gyakorló rész. Debrecen, 1941, Liebermann Testvérek. Kicsit laza papírkötésben, egyébként jó állapotban.
2 000 HUF
2025956
17414
355
Books: Judaica
Other collectibles
Galambos Péter: Emlék nagyapámnak, Fendrich Lipótnak. Bp., 2014. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
2 400 HUF
1984028
17415
355
Books: Judaica
Other collectibles
Karády Viktor: Zsidóság, polgárosodás, asszimiláció. Tanulmányok. KonTEXTus könyvek. Bp.,1997,Cserépfalvi. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
1 800 HUF
1980992
17416
355
Books: Judaica
Other collectibles
5 000 HUF
2025729
17417
355
Books: Judaica
Other collectibles
Nagy civilizációk: a zsidóság. Szerk.: Gimeno, Daniel. Bp., 2010, Kossuth Kiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
2025854
17418
355
Books: Judaica
Other collectibles
Mónus Áron? Összeesküvés: A nietzschei birodalom. A szabadkőműves bűnszövetkezet. Isle of Man, 1996. Interseas. Kiadói kartonálásban
1 000 HUF
2026778
17419
355
Books: Judaica
Other collectibles
Feldmájer Péter: Átvezetés. Bp., 2011, Ulpius-ház Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, kissé karcos, egyébként jó állapotban.
1 000 HUF
2026786
17420
355
Books: Judaica
Other collectibles
4 db judaika könyv - Likuté Szichot, a lubavicsi rebbe, Menáchem M. Schneerson beszédeinek gyűjteménye; Benedek István Gábor: A komlósi tóra; Farkas László: Mózes; A mohácsi zsidóság története. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035