Books: History

Number of items: 175

15710.

36 000 HUF
97,30
105,88
15711.

20 000 HUF
54,05
58,82
Johann Matthias Schröckh: Allgemeine Weltgeschichte für Kinder. Leipzig, 1789, Weißmannischen Buchhandlung, 4+506 p. Német nyelven. Kartonált papírkötésben, sérült elülső kötéstáblával, kissé sérült gerinccel, foltos.
15712.

6 000 HUF
Balla Antal: A legújabb kor világtörténete. Bp.,1937, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 609 p.+ 1 térkép. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben.  Balla Antal (1886-1953) történész, egyetemi tanár újságíró aláírásával.   Pákozdy László Márton (1910-1993) református lelkész, teológus, akadémiai tanár, egyházi író magánkönyvtári bélyegzőjével.
15713.

3 000 HUF
15714.

8 000 HUF
László Gyula: A honfoglaló magyarok eredete. Dedikált példány! Bp., 1944. Magyar Élet. Kiadói, foltos félvászon kötésben.
15715.

5 000 HUF
15716.

6 000 HUF
A magyarság néprajza. I-IV. kötet. Szerk.: Czakó Elemér.  I-II. kötet: Bátky Zsigmond,Győrffy István,Viski Károly: A magyarság tárgyi néprajza. III-IV. kötet: Berze-Nagy János,Kodály Zoltán, Lajtha László, Szendrey Zsigmond, Viski Károly és mások: A magyarság szellemi néprajza.  Bp.,é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott félbőr kötés, kis kopásnyomokkal.
15717.

6 000 HUF
11
15718.

4 000 HUF
15719.

5 000 HUF
Asztalos Miklós: II. Rákóczi Ferenc és kora. Bp., 1934, Dante. 492 p.+32 t. (képanyag) +1 kihajtható térkép. Kiadói aranyozott címeres egészvászon-kötésben, jó állapotban.
15720.

3 000 HUF
15721.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF