Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 61

Franciaország ~1960. I. Lajos Fülöp / 1831 Br emlékérem. Szign.: Domard (35mm) T:1-,2 France ~1960. Louis Philippe I / 1831 Br commemorative medallion. Sign.: Domard (35mm) C:AU,XF
31035.

Franciaország ~1960. "I. Lajos Fülöp / 1831" Br emlékérem. Szign.: Domard (35mm) T:1-,2 France ~1960. "Louis Philippe I / 1831" Br commemorative medallion. Sign.: Domard (35mm) C:AU,XF

1 200 HUF
31036.

2 400 HUF
Franciaország DN JULES DESTREE 1863-1936 / AU PAYS DE JULES DESTREE - ED. INSTITUT JULES DESTREE / HOMMAGE DE LA COMMUNE DE MARCINELLE kétoldalas Br emlékérem (70mm) T:2 France ND DN JULES DESTREE 1863-1936 / AU PAYS DE JULES DESTREE - ED. INSTITUT JULES DESTREE / HOMMAGE DE LA COMMUNE DE MARCINELLE double-sided Br commemorative medallion (70mm) C:XF
31037.

Franciaország DN "JULES DESTREE 1863-1936 / AU PAYS DE JULES DESTREE - ED. INSTITUT JULES DESTREE / HOMMAGE DE LA COMMUNE DE MARCINELLE" kétoldalas Br emlékérem (70mm) T:2 France ND DN "JULES DESTREE 1863-1936 / AU PAYS DE JULES DESTREE - ED. INSTITUT JULES DESTREE / HOMMAGE DE LA COMMUNE DE MARCINELLE" double-sided Br commemorative medallion (70mm) C:XF

3 600 HUF
9,73
10,59
Izrael 1974. Izraeli Gyémántexport jelzett Ag emlékérem eredeti dísztokban (47,12g/0.935/45mm) T:1,1- Israel 1974. Israel Diamond Export hallmarked Ag commemorative medal in original case (47,12g/0.935/45mm) C:UNC,AU
31038.

Izrael 1974. "Izraeli Gyémántexport" jelzett Ag emlékérem eredeti dísztokban (47,12g/0.935/45mm) T:1,1- Israel 1974. "Israel Diamond Export" hallmarked Ag commemorative medal in original case (47,12g/0.935/45mm) C:UNC,AU

10 000 HUF
27,03
29,41
Izrael 1994. Peace Agreement Israel-Jordan 26.10.1994 (Izraeli - Jordán Békemegállapodás) Cu-Ni emlékérem (39mm) T:1
31039.

Izrael 1994. "Peace Agreement Israel-Jordan 26.10.1994 (Izraeli - Jordán Békemegállapodás)" Cu-Ni emlékérem (39mm) T:1

1 800 HUF
Kína 2008. Pekingi Olimpia 2008. kabalaállatok sorozat aranyozott Br emlékérem (5xklf), eredeti dísztokban, sorszámozott tanúsítvány kártyával (40mm) T:PP  China 2008. Beijing Olympics 2008. mascots series gold plated Br commemorative medallion (5xdiff), in original case with numbered certificate card (40mm) C:PP
31040.

Kína 2008. "Pekingi Olimpia 2008. kabalaállatok sorozat" aranyozott Br emlékérem (5xklf), eredeti dísztokban, sorszámozott tanúsítvány kártyával (40mm) T:PP China 2008. "Beijing Olympics 2008. mascots series" gold plated Br commemorative medallion (5xdiff), in original case with numbered certificate card (40mm) C:PP

5 000 HUF
Kína Naptár érem Cu emlékérem (55mm) T:2-,3 lyukasztott China Calendar medal Cu medal (55mm) C:VF,F hole
31041.

Kína "Naptár érem" Cu emlékérem (55mm) T:2-,3 lyukasztott China "Calendar medal" Cu medal (55mm) C:VF,F hole

3 000 HUF
Kína DN Tükör érem Cu érem (42mm) T:3 China ND Mirror coin Cu medal (42mm) C:F
31042.

Kína DN "Tükör érem" Cu érem (42mm) T:3 China ND "Mirror coin" Cu medal (42mm) C:F

5 000 HUF
Kína 2db klf réz érem (~48mm) T:2-,3 egyik sérült China 2pcs of diff copper medals (~48mm) C:VF,F one damaged
31043.

5 000 HUF
Német Birodalom 1911. Dekoratív Művészeti Múzeum Berlin Br emlékérem (73mm) T:2 German Empire 1911. Kunstgewerbemuseum Berlin Br commemorative medal (73mm) C:XF
31044.

Német Birodalom 1911. "Dekoratív Művészeti Múzeum Berlin" Br emlékérem (73mm) T:2 German Empire 1911. "Kunstgewerbemuseum Berlin" Br commemorative medal (73mm) C:XF

2 000 HUF
41
Németország / Weimari Köztársaság 1929. Hugo Grünthal 60. születésnapjára ezüstözött Br emlékérem. Szign.: Morin (55mm) T:1- Germany / Weimar Republic 1929. Hugo Grünthal 60th Birthday silver plated Br commemorative medal. Sign.: Morin (55mm) C:AU
31045.

Németország / Weimari Köztársaság 1929. "Hugo Grünthal 60. születésnapjára" ezüstözött Br emlékérem. Szign.: Morin (55mm) T:1- Germany / Weimar Republic 1929. "Hugo Grünthal 60th Birthday" silver plated Br commemorative medal. Sign.: Morin (55mm) C:AU

4 000 HUF
NDK 1985. VI. Kerületi Érmekiállítás Saalfeld csegely formájú Br emlékérem (63x61mm) T:2 kis ü. GDR 1985. 6th Provincial Coin Exhibition in Saalfeld klippe Br commemorative medal (63x61mm) C:XF small ding
31046.

NDK 1985. "VI. Kerületi Érmekiállítás Saalfeld" csegely formájú Br emlékérem (63x61mm) T:2 kis ü. GDR 1985. "6th Provincial Coin Exhibition in Saalfeld" klippe Br commemorative medal (63x61mm) C:XF small ding

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF