Görögország ~1930. "Görög Főnix Rend Nagy Parancsnoki Kereszt" eredeti vállszalagon, eredeti, hiányos, sérült "ARTHUS BERTRAND PARIS" gyártói tokban T:1-
Greece ~1930. "Order of the Phoenix Grand Cross" with original sash, in original "ARTHUS BERTRAND PARIS" case, with missing interior C:AU
Német Harmadik Birodalom / Dönis (Donín) 1937. "Deutscher Turnverband - 1. Bezirks - Frauenturnfest in Dönis (Német Tornaszövetség - 1. kerület - Női tornafesztivál Dönis)" fém jelvény, hímzett betéttel (38,5x48mm) T:1-
German Third Reich / Dönis (Donín) 1937. "Detuscher Turnverband - 1. Bezirks - Frauenturnfest in Dönis" metal badge with embroidered textile inlay (38,5x48mm) C:AU
Német Harmadik Birodalom / Haag am Hausruck 1938. "1. Bausängerfest des Hausruckbaues nach der Heimkehr ins Reich (1. Építők dalfesztivál a Birodalomba való hazatérés után)" Br lemezjelvény, hátoldalon "SCHWERTNER - EGGENBERG & CIE GRAZ" gyártói jelzéssel (30x46mm) T:1 / German Third Reich / Haag am Hausruck 1938. "1. Bausängerfest des Hausruckbaues nach der Heimkehr ins Reich" Br sheet metal badge with "SCHWERTNER - EGGENBERG & CIE GRAZ" makers mark on reverse C:UNC
Német Harmadik Birodalom 1938. "7-10. Juli Handball Weltmeisterschaft Berlin 1938 (Július 7-10. Kézilabda Világbajnokság Berlin 1938)" Boda György válogatott kézilabdás hagyatékából származó Br díjérem, az első nagypályás, szabadtéri Kézilabda Világbajnokságról. Szign.: Schnitzer (55,58g/56mm) + Boda György portréja üvegezett keretben valamint három-három fénykép és újságkivágás T:1-,2 / German Third Reich 1938. "7-10. Juli Handball Weltmeisterschaft Berlin 1938 (July 7-10th Handball World Championship Berlin 1938)" from the legacy of György Boda member of the National Team, Br award medallion from the first large, open field Handball Championship. Sign.: Schnitzer (55,58g/56mm) + portrait of György Boda in glass frame and three-three photos and newspaper cutouts C:AU,XF